5 haber
Bize Katılın

19 Kasım Türkiye ve Dünya Spor Gündemi Gelişmeleri ve Oynanacak Maçlar

19 Kasım Türkiye ve dünya gündeminin spor başlıkları ile oynanacak maçların bilgileri ve son dakika gelişmeleri.

19 Kasım Türkiye ve Dünya Spor Gündemi Gelişmeleri ve Oynanacak Maçlar
Bu haber 19 Kasım 2016 - 10:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

19 Kasım Türkiye ve dünya spor gündeminde neler yaşanacak?

Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonunun 11. haftasındaki derbi karşılaşmasında Fenerbahçe, yarın Galatasaray’ı Kadıköy’de konuk edecek.

Yeni sezona kötü bir başlangıç yapan ancak, son haftalarda aldığı art arda galibiyetlerle yükselişe geçen Fenerbahçe, ilk haftalarda sergilediği performansı son maçlarına yansıtamayan Galatasaray’la 20 Kasım Pazar günü Kadıköyde karşılaşacak. Ev sahibi ekip Fenerbahçe Lig’de 18 puanla 5′ inci sırada yer alırken, Galatasaray 20 puanla ‘ üncü sırada bulunuyor.

Süper Lig’de Günü Programı

13:30 Gaziantepspor – Atiker Konyaspor
16:00 Bursaspor – Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
19:00 Adanaspor – Beşiktaş
19:00 Osmanlıspor – Aytemiz Alanyaspor

Bilardo Şampiyonası

Saat 15.00’da Bordeaux’da devam eden Dünya 3 Bant Ferdi Bilardo Şampiyonası’nda Semih Saygıner, yarı finalde Koreli KIM Heang Jik ile karşılaşacak

Spor Toto Basketbol Ligi

16.00 Best Balıkesir-Trabzonspor Medical Park (Balıkesir Yeni Spor Salonu)
17.00 TOFAŞ-Gaziantep Basketbol (TOFAŞ)
17.30 Yeşilgiresun Belediyespor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Ordu 19 Eylül)
18.00 Pınar Karşıyaka-Muratbey Uşak (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

Kadınlar Basketbol Avrupa Şampiyonası Elemeleri

18:00 Türkiye – Bosna-Hersek

TFF 1′ inci Lig

13.00 Boluspor – Altınordu
13.00 Ümraniyespor – Sivasspor
15.30 Balıkesirspor – Büyükşehir Gaziantepspor
16.00 Elazığspor – Mersin İdmanyurdu
19.00 Göztepe – Bandırmaspor

Avrupa Ligleri Maçları

15:00 Zorya – Oleksandriya (Fenerbahçe’nin rakibi)
15:30 Manchester United – Arsenal (Fenerbahçe’nin rakibi)
18:00 Shakhtar Donetsk – Karpaty Lviv (Atiker Konyaspor’un rakibi)
18:00 Dinamo Kiev – Stal Kamianske (Beşiktaş’ın rakibi)
20:00 Udinese – Napoli (Beşiktaş’ın rakibi)
20:00 Concordia – Steaua Bükreş (Osmanlıspor’un rakibi)
22:30 Mouscron – Gent (Atiker Konyaspor’un rakibi)
23:15 Benfica – Maritimo (Beşiktaş’ın rakibi)

Voleybol

Kadınlar Cev Şampiyonlar Ligi

17.00 Eczacıbaşı VitrA – Minchanka

Vestel Venüs Sultanlar Ligi

15.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor – Fenerbahçe (Cengiz Göllü)

5haber.com  | Ankara

 
5haber.com'u sosyal ağlarda takip ederek son dakika gelişmelerinden anında haberdar olabilirsiniz; Facebook | Twitter | Google + | Youtube 
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA