5 haber
Bize Katılın

Ankara Valiliğinden Son Dakika Açıklaması: Okullar 29 Aralık Günü Tatil

Ankara Valiliği tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre İl genelinde devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle okulların tatil edildiği belirtildi. İşte yapılan açıklama ve tatil süresi.

Ankara Valiliğinden Son Dakika Açıklaması: Okullar 29 Aralık Günü Tatil
Bu haber 28 Aralık 2016 - 21:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ankara Valiliğinden son dakika açıklaması geldi. Ankara’da gece saatleri itibariyle başlayan kar yağışı nedeniyle okulların tatil olup olmayacağı merak ediliyordu. Beklenen açıklama ise Valilik twitter hesabı üzerinden geldi. İşte yapılan açıklama.

Ankara Valiliği tarafından konu ile ilgili yapılan yazılı açıklamaya göre Ankara’da devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle, eğitim ve öğretime bir gün süreyle ara verildi. Açıklamada “İlimiz genelinde devam eden yoğun kar yağışı ve beraberinde oluşabilecek buzlanma nedeniyle, ilimiz genelindeki resmi ve özel tüm eğitim kurumlarında 29.12.2016 Perşembe günü 1 gün süreyle eğitim ve öğretime ara verilmiştir. Kamuda görevli hamile ve engelli çalışanlar da bu tarihte idari izinli sayılacaktır.” İfadelerine yer verildi.

Ankara Valisi Erkan Topaca kar tatilini, öğrencilere resmi Twitter hesabından duyurdu. Vali Topaca paylaştığı Tweet’te ” Sevgili öğrenciler, kar yağışı dolayısıyla 29/12/2016 tarihinde, okullar bir gün süreyle tatil edilmiştir. Hepinize iyi tatiller dilerim” ifadelerini kullandı.

ankara

Gündem haberlerinden, eğitim haberlerinden, gelişmelerden ve daha fazlasından haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

 

5haber.com  | Ankara

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA