5 haber
Bize Katılın

Düğünden Sonra Rahatsızlanan Gelin 6,5 Aylık Hamile Çıktı

Düğün sonrasında rahatsızlanan ve hastaneye kaldırılan gelinin 6,5 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. İşte olayın detayları.

Düğünden Sonra Rahatsızlanan Gelin 6,5 Aylık Hamile Çıktı
Bu haber 27 Ekim 2016 - 23:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Aydın’da düğünden hemen sonra ilginç bir olay yaşandı.

Aydın Karasu İlçesinde gerçekleşen ve tamamlanan düğünün ardından evlenen çift, evlerine doğru giderken, gelin aniden rahatsızlandı. Hastaneye kaldırılan gelinin, yapılan kontroller sonrasında 6,5 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. Olay sonrasında ise damat, hamile olduğu ortaya çıkan eşine boşanma davası açtı ve dava tek celsede tamamlandı.

İzmir’de bir fırın ocağında pide ustası olarak çalışan ve aslen Denizlili olan 30 yaşındaki M.E., 8 ay önce yakınları aracılığıyla Aydın’ın Karasu İlçesinde bulunan Ataköy Mahallesinde oturan 21 yaşındaki F.K. ile tanışan 30 yaşındaki pide ustası M.E., tanıştığı F.K. ile nişanlandı. Genç çift, yaklaşık olarak iki hafta önce iki ilde birer tane olmak üzere, iki düğün yaparak dünya evine adım attı. Düzenledikleri düğün töreni ile hayatlarını birleştiren çift, düğünün ardından İzmir’deki evlerine gitmek için yola koyuldu. Otomobille İzmir’e giden genç çift, Aydın’a geldiği anda, 21 yaşındaki gelin aniden rahatsızlandı. M.E., rahatsızlanan eşini anında en yakın hastaneye götürdü.

Hastanede tetkiklerin yapılmasının ardından yeni evli olduğu eşinin 6,5 aylık hamile olduğunu öğrenen ve muayeneyi yapan doktorun, ‘gözünüz aydın, eşiniz 6,5 aylık hamile’ sözünü duyduğunda şaşkına dönen M.E., sinir krizi geçirdi. Doktorun şok haberi sonrası adeta neye uğradığını şaşıran M.E., önce 6,5 aylık hamile olan gelinden tüm takıları aldı ve jandarmaya giderek gelinden şikayetçi oldu. Hastaneden çıkış alan M.E., gelini doğruca ailesinin yanına götürdü. Gelini ailesine teslim eden M.E. açtığı boşanma davasında eşinden tek celsede boşandı.

Olay sonrasında açıklamalarda bulunan damat M.E., düğüne çok fazla masraf ettiğini belirtirken, geline maddi ve manevi tazminat davası açacağını söyledi. Hamile olduğu hastanede ortaya çıkan F.K.’nın, M.E. ile nişanlandıktan sonra başka biriyle birlikte olduğu ve çocuğun ise o kişiden olduğu iddia edildi.

F.K.’nın ise, karnındaki şişliği, korse kullanarak etrafından gizlediği ortaya çıktı.

5haber.com  | DHA

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA