5 haber
Bize Katılın

İstanbul’da 28 Kasım’da 11 İlçe’de Elektrik Kesintisi (Kesinti Saatleri ve Yerleri)

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Şirketi tarafından yapılan son dakika açıklamasında bazı ilçelerde 28 Kasım günü elektrik kesintisi yaşanacağı belirtildi. İşte kesintinin yaşanacağı yerler ve saatleri.

İstanbul’da 28 Kasım’da 11 İlçe’de Elektrik Kesintisi (Kesinti Saatleri ve Yerleri)
Bu haber 26 Kasım 2016 - 12:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İstanbul’un bazı ilçelerine ve semtlerine 28 Kasım Pazartesi günü belli saatler arasında elektrik verilmeyecek. İşte elektrik verilmeyecek ilçeler ve kesinti saatleri.

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Şirketi tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada aşağıda belirtilen illere 28 Kasım günü belirtilen saatler arasında elektrik verilmeyeceği belirtildi.

Ataşehir

# Saat 09.00-17.00’de, Ferhatpaşa Mahallesi Karadeniz, 54, 99, 50, 101, 52, 132, 141, 135, Samandıra sokakları,
# Saat 10.00-14.00’te, İçerenköy Mahallesi Mezarlık Sokak 11.00-15.00’te, Yenişehir Mahallesi Baraj Yolu, Neşeli, Turgut Özal, Çağlayan, Akansu,Arif sokaklarına elektrik verilmeyecek.

Beykoz

# 11.00-18.00’de Yavuz Selim Mahallesi Fatih Sokağına elektrik verilmeyecek.

Çekmeköy

# 09.00-12.00’de Mehmet Akif Mahallesi Bilgi, Ahenk, Burma sokakları,
# 10.00-11.00’de Hamidiye Mahallesi Ceylan, Gazi, Ulubatlı Hasan, Kervan, Kervansaray, Göksel, Yıldız, Alev, Balcı, Mimar Sinan, Akçaağaç sokakları, Mehmet Akif Mahallesi Petek, Abacı, Bayraktar, Akkon, Köşk, Mürsel, Nilüfer, Orhangazi, Yurtsever, Şenay, Metin, Bengisu, İlhan, Yeşilbahçe, Payidar, Ulubatlı Hasan sokakları,
# 12.00-15.00’te Mehmet Akif Mahallesi Boran, Papatya, Seher, Tomurcuk sokakları,
# 15.00-17.00’de Mehmet Akif Mahallesi Ezgi, Erge, Bilgi, Burma sokaklarında elektrik kesintisi uygulanacak.

Kadıköy

# 01.00-07.00’de Rasimpaşa Mahallesi Bayramyeri, Halitağa, Söğütlüçeşme sokakları, Osmanağa Mahallesi Meltem Sokak,
# 10.00-16.00’da, Erenköy Mahallesi Şevki Özengin, Hayri Eğmezoğlu sokakları, Maltepe’de
# 09.00-16.00’da Esenkent Mahallesi Kanipaşa, Nail Bey, Çınaraltı, Gediz, Hisar, Yonca, Atlas sokakları, Sancaktepe’de
# 09.00-11.00’de Osmangazi Mahallesi Battalgazi, Osmangazi, Alsancak sokaklarında elektrik kesintisi yapılacak.

Sultanbeyli

# 09.00-17.00’de Battalgazi Mahallesi sokaklarına, Mehmet Akif Mahallesi Gül, Şanlıurfa, Yiğit, Enbiya sokaklarına,
# 11.30-13.30’da, Mecidiye Mahallesi Ağrı Sokak,
# 14.00-16.00’da, Mecidiye Mahallesi Mecidiye, İkbal, İmar, Artvin, Güzel, Amasya, Ağrı, Helvacı, Çolak, Abdulkerim Biçici, Gazze sokaklarına,

Şile

# 09.00-13.00’te, Ağva Merkez Mahallesi Cengiz Topel, Bademli, Kara Ağaç, Villa, Cesur, Çiçek, Güner, Nur, Arıburnu, Arafat, Yakuplu, Mevzi sokaklarına,
# 09.00-18.00’de Balibey Mahallesi Fener, Mercan Köşk, Duman, Öğretmen, 23 Nisan, Menekşe, Karanfil, Böğürtlen, Usta, Sahil, Yahşibey, İncir , Duygu, Zeytin, Portakal, Taşkan, Kiraz, Vişne, Istakoz, Erik, Dalga, Dalgıç, Dalyan sokaklarına elektrik verilemeyecek.

Tuzla

# 09.00-11.00’de, Aydınlı Mahallesi Zafer, Patlayıcı Maddeler Yolu, Ayçiçeği, Egemen, Aydınlı Yolu, Selvi, Mayıs sokaklarına,
# 12.00- 15.00’te, Şifa Mahallesi Akkavak, Arvasi, Gamze, Günçiçeği, Nezih, Büşra, Nur, Yücelay sokakları elektrik alamayacak.

Ümraniye

# 00.01-05.30’te Ihlamurkuyu Mahallesi Hayrunnisa, İstiklal, Enfes, Huzur, Vicdan, Tecelli sokakları, Altınşehir Mahallesi Kilim, Natoyolu sokakları, Cemil Meriç Mahallesi Alemdağ, Petrolyolu sokakları, Tepeüstü Mahallesi Dampsan, Kafiye, Yenilik, Öztürk, Hürmet, Çayırbaşı sokakları,

# 08.00-09.00’da Atatürk Mahallesi Bağ, Kartal sokakları, Huzur Mahallesi Doğramacı, Tadım, Şenver, Söğüt, Fedakar, Çamlıca, İnceler Cami, Abdullah Azam sokakları, Parseller Mahallesi Nida, Sahur, Cansel, Çimen, Coşkun, Ethem Nejat, Firuz, Filiz, Hoca Ahmet Yesevi, Karadeniz, Karagöz, Mesnevi, Kesikkaya, Pelitözü, Selda, Taşköprü, Esenler, Serin, Vurgun, Beyza, Aybastı, Baydeniz, Babürşah sokakları,
# 09.00-10.00’da, Madenler Mahallesi Tayfun, Sertaç, Ferah, Fetih, Feraset, Teraziler, Erkan, Pamukova, Boran, Sarıgazi Yolu, Havadar, Gündöndü sokakları, Esenkent Mahallesi Arzum, Erbap, Sağlık, Ceyhan, Enbiya, Karakaş, Sarıkum, Özyıldırım, Endam, Aşiyan, Çetin Emeç, Kurtuluş, Mirsat, Çağrıbey, Eflatun, Yadigar, Barajyolu sokakları, 09.00-12.00’de Çakmak Mahallesi Gül Sokak, Esenşehir Mahallesi Sahil, Revnak, Kazasker, Hamidiye, Kıvanç, Muradiye, İnce, Fazıl, Handan, Ağlar, Akkaya, Kürkçüler, Gölcük, Hale sokakları,
# 09.00-13.00’te Altınşehir Mahallesi Hayat Sokak,
# 11.00-12.00’de Armağan Evler Mahallesi Acar Sokak, Cemil Meriç Mahallesi Taşkın Sokak, Madenler Mahallesi Enver, Evlat, Biat, Teraziler, Akademi, Şehit Ünal Kalafat, Faruk Nafiz Çamlıbel, İncesu sokaklarına, Şerifali Mahallesi Barbaros Sokak, Meclis Mahallesi Teraziler, Asım Bezirci, Boğaziçi, Yaşam, Derviş, Aşkın, Sarıkaya sokakları,
# 12.00-18.00’de Atakent Mahallesi Atakan Sokak, Necip Fazıl Mahallesi Çobanoğlu Sokak,
# 13.00-14.00’te, Madenler Mahallesi Tayfun, Sertaç, Ferah, Fetih, Feraset, Teraziler, Erkan, Pamukova, Boran, Sarıgazi Yolu, Havadar, Gündöndü sokakları, Esenkent Mahallesi Arzum, Erbap, Sağlık, Ceyhan, Enbiya, Karakaş, Sarıkum, Özyıldırım, Endam, Aşiyan, Çetin Emeç, Kurtuluş, Mirsat, Çağrıbey, Eflatun, Yadigar, Barajyolu sokakları,
# 13.00-18.00’de Esenşehir Mahallesi Kürkçüler Sokak,
# 14.00-15.00’te Atatürk Mahallesi Bağ, Kartal sokaklarına, Huzur Mahallesi Doğramacı, Tadım, Şenver, Söğüt, Fedakar, Çamlıca, İnceler Cami, Abdullah Azam sokaklarına, Parseller Mahallesi Nida, Sahur, Cansel, Çimen ,Coşkun, Ethem Nejat, Firuz, Filiz, Hoca Ahmet Yesevi, Karadeniz, Karagöz, Mesnevi, Kesikkaya, Pelitözü, Selda, Taşköprü, Esenler, Serin, Vurgun, Beyza, Aybastı, Baydeniz ,Babürşah sokakları,
# 15.00-16.00’da, Dudullu Osb Mahallesi Nato Yolu Sokak, Yukarı Dudullu Mahallesi Çavuşoğlu, Rana, Umre, İnan, Kerem, Koçak, Natoyolu, Sevinç, Ünalan, Aslı, Necip Fazıl, Çilekli, Dağ, Emre, Metanet sokaklarına, Altınşehir Mahallesi Kaya, Natoyolu sokakları,
# 16.00-17.00’da, Çakmak Mahallesi Alemdağ, Başaran, Kaşgarlı Mahmut sokaklarına, Atakent Mahallesi Özgür Sokak, Tepeüstü Mahallesi Münir Çıkmazı, Kandil, Poyraz, Güvenç, Tepeüstü Özgür, İhram, Bizim, Alemdağ, Kaşgarlı Mahmut sokakları, Merkez Mahallesi Karataş Sokaklarına elektrik verilmeyecek.

Üsküdar

Üsküdar’da 09.00-12.00’de Bulgurlu Mahallesi Libadiye, Gürpınar, Ata, Ünlü sokaklarına elektrik verilemeyecek.

5Haber.com  | İstanbul

 
5haber.com'u sosyal ağlarda takip ederek son dakika gelişmelerinden anında haberdar olabilirsiniz; Facebook | Twitter | Google + | Youtube 
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA