5 haber
Bize Katılın

Ön Ödemeli Kart Otopay

Sektörde henüz kullanıma yeni başlanılan sanal kart seçeneklerinden bir tanesi de Otopay kart olmakta.

Ön Ödemeli Kart Otopay
Bu haber 22 Aralık 2016 - 14:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sektörde henüz kullanıma yeni başlanılan sanal kart seçeneklerinden bir tanesi de Otopay kart olmakta. Bizlere online alışverişlerde ekonomik bir harcama meblası sunan Otopay ön ödemeli kullanım sistemi doğrultusunda hiçbir zaman kredi kartları gibi ay sonunda kabarık bir ekstre ödeme durumuyla karşı karşıya bırakmaz.

Kullanım açısından basit bir kullanım yapısına sahip olan Otopay 19 haneli kullanım kodu 4 haneli güvenlik kodu ve beraberinde son kullanım tarihi ile diğer kart seçeneklerine göre daha kolay ve pratik bir şekilde satın alma işleminizi gerçekleştirme olanağı sağlar. Otopay kart satın alma işleminde alt limit olarak tanımlanan tutar 10 Euro olmakta.

Günümüzde yasal yollarla açılmamış lakin birçok kişi tarafından oldukça rağbet gören bahis, şans oyunları ve benzeri web sayfaları bulunmaktadır. Bu hitafen bakiye yükleme ve beraberindeki işlemler için ilk olarak online olarak ödeme işlemini gerçekleştirmemiz gerekir. Buna bağlı olarak kredi kartımız ile yaptığımız ödemeler sonucunda kişisel bilgilerimizin tümü kötü amaçlı siteler aracılığı ile ele geçirilmektedir.

Otopay gerçekleştireceğiniz online alışveriş ve satın alma işlemlerinde kişisel bilgilerinizin gizliliği korumaktadır. Bütçeniz doğrultusunda ihtiyacınız olan Otopay kartı EFT ve havale işlemleri sonrasında satın alabilirsiniz. Ödeme sayfasından Otopay’ ı seçtikten sonra tek yapmanız gereken işlem 19 haneli kullanım kodunu, güvenlik kodu ve beraberinde de sanal kartınızın son kullanma tarihini girmek olacaktır.

Zamandan Tasarruf Otopay Ödeme Sistemi

Müşteri temsilciniz ile yapacağınız görüşme sonrasında 2 dakika gibi kısa bir süre içinde elektronik kartınıza sahip olursunuz. Bu sayede bankacılık işlemlerinizde karşılaştığınız sebepsiz uzun bekleyişlere son! Zamandan tasarruf ederek alışverişlerinizi bir tık öteye taşıyan Otopay sizlere ekonomik fiyatları ile hep daha iyisini sunar.

Otopay kart tek kullanımlık bir kullanıma sahiptir. Yani diğer kart seçeneklerinde de olduğu gibi satın aldığınız kullanım kodunu bir kez kullandıktan sonra elektronik kartınız işlevselliğini kaybedecektir.

Otopay fiyatları için sitemizi mutlaka ziyaret etmenizi öneririz. Odemekartlari.com

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA