5 haber
Bize Katılın

VakıfBank’tan Yeni Yıl İhtiyaç ve Sıfır km Taşıt Kredisi Kampanyası (Başvuru Nasıl Yapılır , Kredi Hesaplama)

VakıfBank’tan çok özel yeni yıl kredi kampanyaları. VakıfBank, taşıt ve ihtiyaç kredilerinde düzenlediği kampanyalar ile müşterilerine, düşük faiz seçenekleri ve yüksek vade imkanları sunuyor. İşte kredi kampanyası detayları ve diğer bilgiler.

VakıfBank’tan Yeni Yıl İhtiyaç ve Sıfır km Taşıt Kredisi Kampanyası (Başvuru Nasıl Yapılır , Kredi Hesaplama)
Bu haber 15 Aralık 2016 - 15:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

VakıfBank’tan kaçırılmayacak kredi fırsatı.

Yeni yılın yaklaşması ile birlikte Bankalar kredi seferberliğine girmeye başladı. Türkiye genelinde birçok Banka, vatandaşlara yönelik, yeni yıl harcamaları için kredi fırsatı sunuyor.

Türkiye Bankacılık sektörünün öncü kuruluşlarından olan VakıfBank ise müşterilerine yönelik bir yeni yıl kredi kampanyası hazırladı. Hazırlanan yeni yıl kredi kampanyasında müşterilerin yeni yıl ihtiyaçlarını karşılaması adına 48 aya kadar varan vadelerle kredi seçenekleri ile kampanyalar başlatıldı. İşte yeni yıl kredi kampanyaları.

Kampanyalar arasında müşteriler tarafından en çok rağbet görülen kampanyalardan biri ‘Sıfır Kilometre Taşıt Kredisi’ kampanyası oldu. Banka tarafından sunulan bu kredi kampanyasında müşteriler, alacakları sıfır araç üzerine uygun faiz seçenekleri ile kredi çekebilecekler.

Taşıt kredisinin yanı sıra VakıfBank, müşterilerine ihtiyaç kredisi kampanyasını da sunuyor. Kredi kampanyalarından yararlanmak isteyen vatandaşlar, kendilerine en yakın VakıfBank şubesinden bu konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceklerdir.

VakıfBank tarafından sunulan ihtiyaç kredisinde de müşterilere 1.14’ten başlayan faiz seçenekleri sunuluyor. Öte yandan müşteriler 48 aya varan vade seçenekleri ve sabit ile artan taksit miktarları ile kredilerini geri ödeyebiliyor.

Kısa Mesajla Kredi

VakıfBank kredi kampanyalarından faydalanmak isteyen vatandaşlar, KREDI yazıp bir boşluk bırakarak TC Kimlik Numarası bir boşluk daha bırakarak Aylık gelirini yazarak 5724’e mesaj atarak krediye başvurabileceklerdir.

Örn; KREDI 12345678910 2000 >>5724.

VakıfBank Kredi hesaplaması için “https://www.vakifbank.com.tr/hesaplama-araclari.aspx?pageID=784” adresini ziyaret edebilirsiniz.

Gündem haberlerinden Banka haberlerinden, ve daha fazlasından haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA