5 haber
Bize Katılın

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Programı Açıklandı (Maç Takvimi)

Ziraat Türkiye Kupası 3. eleme turu karşılaşmaları programı belli oldu. İşte maç programı.

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Programı Açıklandı (Maç Takvimi)
Bu haber 05 Ekim 2016 - 15:26 'de eklendi ve kez görüntülendi.

2016-2017 sezonu Ziraat Türkiye Kupası eleme turu karşılaşmaları oynanmaya devam ediliyor.

Ziraat Türkiye Kupası 3. eleme kapsamında oynanacak olan karşılaşmaların programları belli oldu. İşte bu hafta oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası eleme karşılaşmaları.

25 Ekim Salı Kupa Programı

Saat: 12.00 Pendikspor-Gençlerbirliği Stad: (Pendik)
Saat: 13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Keçiörengücü Stad: (Seyrantepe)
Saat: 14.00 Kızılcabölükspor-Kocaeli Birlikspor Stad: (Kızılcabölük Semt Sahası)
Saat: 14.00 Bandırmaspor-Sancaktepe Belediyespor Stad: (Bandırma 17 Eylül)
Saat: 14.00 24Erzincanspor-Yeni Malatyaspor Stad: (13 Şubat Şehir)
Saat: 16.30 Elazığspor-Ofspor Stad: (Elazığ Atatürk)
Saat: 17.15 Gaziantepspor-Düzyurtspor Stad: (Kamil Ocak)
Saat: 19.00 Çaykur Rizespor-Fethiyespor Stad: (Çaykur Didi)
Saat: 21.00 Galatasaray-Dersimspor Stad: (Türk Telekom Arena)

26 Ekim Çarşamba Kupa Programı

Saat: 12.00 İnegölspor-Sarıyer Stad: (İnegöl İlçe)
Saat: 13.30 Gümüşhanespor-Konya Anadolu Selçukspor Stad: (Gümüşhane Yenişehir)
Saat: 14.15 Çorum Belediyespor-Trabzonspor Stad: (Dr. Turhan Kılıçcıoğlu)
Saat: 14.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Şanlıurfaspor Stad: (Necmi Kadıoğlu)
Saat: 14.30 Kırklarelispor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Stad: (Kırklareli Atatürk)
Saat: 15.00 Boluspor-Elaziz Belediyespor Stad: (Bolu Atatürk)
Saat: 15.00 Samsunspor-Menemen Belediyespor Stad: (Samsun 19 Mayıs)
Saat: 15.00 Balıkesirspor-Darıca Gençlerbirliği Stad: (Balıkesir Atatürk)
Saat: 15.00 Afjet Afyonspor-Ümraniyespor Stad: (Afyonkarahisar Yeni Şehir)
Saat: 15.00 Sivasspor-BUGSAŞ Spor Stad: (Yeni 4 Eylül)
Saat: 16.30 Akhisar Belediyespor-Nazilli Belediyespor Stad: (Manisa 19 Mayıs)
Saat: 19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Tuzlaspor Stad: (Erzurum Kazım Karabekir)
Saat: 21.00 Bursaspor-Yomraspor Stad: (Bursa Büyükşehir Belediye)

27 Ekim Perşembe Kupa Programı

Saat: 12.00 Fatih Karagümrük-Göztepe Stad: (Vefa)
Saat: 13.30 Yeni Amasyaspor-Denizlispor Stad: (Amasya 12 Haziran)
Saat: 14.30 Aydınspor 1923-Antalyaspor Stad: (Adnan Menderes)
Saat: 18.30 Kasımpaşa-Kahramanmaraşspor Stad: (Recep Tayyip Erdoğan)
Saat: 21.00 Kayserispor-Bucaspor Stad: (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

5haber.com  | DHA

 
5haber.com'u sosyal ağlarda takip ederek son dakika gelişmelerinden anında haberdar olabilirsiniz; Facebook | Twitter | Google + | Youtube 
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA