104 sağlık personeli alımı başvurusu için son gün!

Uludağ ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi toplamda 104 sağlık personeli alımı yapıyor. İlanlara başvuru için son güne girildi. İşte ilgili ilana başvuru şartları ve diğer detaylar.

Yayınlanma:
104 sağlık personeli alımı başvurusu için son gün!

Uludağ Üniversitesi ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi tarafından yayımlanan personel alımlarına başvurular sona eriyor.

Geçtiğimiz haftalarda Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanlarla sağlık personeli alımı yapılacağını duyuran üniversiteler, 6 Haziran günü başvuruları almaya başlamış ve ilanlara son başvuru tarihi olarak da 21 Haziran Çarşamba günü belirlendi.

Uludağ Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Uludağ Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 50 lisans mezunu hemşire, 2 Sağlık Teknikeri (Laboratuvar), 2 Sağlık Teknikeri (Laboratuvar-Patoloji), 3 Radyoloji Sağlık Teknikeri, 3 Anestezi Sağlık Teknikeri alım yapacak.

Başvuru Şartları

# 657 Sayılı Kanunun 48.maddesinde belirtilen genel şartlar aranır,

# 2016 yılı KPSSP3 puanı esas alınacaktır.

# Herhangi bir kamu kurum ve kuruluşunda 4/B’ li olarak çalışıyor olmamak.

# Taksirli suçlar hariç olmak üzere; affa veya zaman aşımına uğramış, yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak,

# Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, tecilli veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

Başvuru Şekli ve İstenen Evraklar

İlana başvuruda bulunacak adaylar, 21 Haziran tarihi mesai bitimine kadar istenen evraklar ile Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi İnsan Kaynakları Birimi’ne şahsen başvurmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmez.

Başvuru esnasında istenen evraklar: Diploma fotokopisi, KPSS B Grubu P3 puanı gösterir belge, 1 fotoğraf, 1 adet nüfus cüzdanı fotokopisi, iş başvuru formu.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Personel Alımı

Sağlık Bakanlığı personel alımı haberlerinden haberdar olmak için 5haber'i sosyal ağlardan takipte kalın.

Facebook Sayfası için TIKLAYINFacebook Grubu için TIKLAYIN

5haber.com  | Ankara