vizyona girecek filmler 0cak 2020

17 OCAK CUMA VİZYONA GİRECEK FİLMLER

Bu hafta vizyonda son derece kaliteli filmler yer alacak gibi görünüyor. Merakla beklenen Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filmi bu hafta vizyona giriyor. Robert Downey Jr.‘ın başrolünde yer aldığı merakla beklenilen bir başka film Dolittle’da bu hafta vizyona giriyor. Ayrıca aşağıda çıkacak olan filmlerle ilgili konu ve detaylı bilgisi yer almaktadır, şimdiden iyi seyirler dileriz.

Dolittle – KOMEDİ, AİLE, FANTASTİK

Robert Downey Jr.’ın başrolünde yer aldığı Dolittle, karısının ölümünden sonra konuşabildiği hayvan dostlarıyla inzivaya çekilen veteriner Dr. John Dolittle’ın, genç Kraliçe Victoria’nın amansız bir rahatsızlığa yakalanmasının akabinde, kendisini bu duruma bir deva bulmak için büyük bir maceranın içerisinde bulmasını anlatıyor.

Karakomik Filmler 2 – KOMEDİ, DRAM

Cem Yılmaz’ın “iki film birden” konseptli Karakomik Filmler projesinin, Deli ve Emanet adlı iki orta metraj yapımdan oluşan ikinci halkası Karakomik Filmler 2’de, Yılmaz’ın yanı sıra Özkan Uğur, Cem Davran, Büşra Develi, Özge Özpirinçci, Emin Gürsoy, Çağlar Çorumlu gibi isimler yer alıyor.

Peri: Ağzı Olmayan Kız – MACERA, FANTASTİK

Baskın ve Ev Kadını filmleriyle tanınan Can Evrenol’un yönettiği Peri, Santral’de yaşanan büyük patlama sonucu insanların belli uzuvlarında eksiklerle doğduğu post-apokaliptik dünyada, hayatta kalma mücadelesi veren ağzı olmayan kız Peri’nin hikâyesini anlatıyor.

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı – DRAM, TARİHİ, SAVAŞ, AKSİYON

Mehmet Bozdağ’ın senaryosunu kaleme alıp yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Kamil Aydın’ın oturduğu Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı, Fatih Sultan Mehmet’in Avrupa seferlerini, öncü askerler konumundaki Akıncılar birliği üzerinden anlatıyor.

Kuzular Firarda: Uzay Parkı – MACERA, KOMEDİ, ANİMASYON

Aardman Studios imzalı Kuzular Firarda’nın devam hikâyesi Kuzular Firarda: Uzay Parkı, Shaun ve çiftlikteki arkadaşlarının bu kez uzaydan misafirleri Lu-La ile yaşadıkları maceraları anlatıyor.

İstasyon – GERİLİM

Kadir Genç ve Volkan Adıyaman’ın yönettiği İstasyon, kızını öldürenlerden intikam almaya çalışan Hira’nın hikâyesini anlatıyor.

Bedenimi Kaybettim – ANİMASYON, DRAM

Jérémy Clapin’in yönettiği I Lost My Body, Paris’te bir laboratuvardan kaçıp ait olduğu bedeni arayan bir kesik el ile kütüphaneci Gabrielle ve kurye Naoufel’in aşk hikâyesini kesiştiren ilgi çekici anlatısıyla bu yılın övgülere mazhar olan animasyonlarından biri.

Kirpi ve Saksağan: Sevimli Uzay Kahramanları – ANİMASYON

Rasmus A. Sivertsen’in yönettiği animasyon film Louis & Luca – Mission to the Moon, Ay’a ulaşmak için gerçekleşen uluslararası yarışa mucit Reodor önderliğinde hazırlanan Luca ve arkadaşlarının hikâyesini anlatıyor.

Saklı Gerçekler – DRAM

Altın Palmiye’ye layık görülen Shoplifters filmine imza atan Hirokazu Kore-eda’nın yeni filmi La vérité, hayatı üzerine bir kitap yazan ünlü Fransız aktris Fabienne’in, kitabının yayımlanmasının akabinde uzun süredir görüşmediği kızı Lumir ve ailesiyle bir araya gelmesini konu ediniyor.

Vizyona yeni girecek filmler için 5haber.com sitemizi takipte kalınız.

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir