19 Mayıs tatilinde Ağva otelleri dolacak (Ağva'da 3 günlük hava durumu tahmini)

19 Mayıs tatilinin hafta sonu tatili ile birleşmesi ile 3 gün üst üste tatilin tadını çıkarmak isteyenler soluğu Ağva'da alıyor.

Yayınlanma:
19 Mayıs tatilinde Ağva otelleri dolacak (Ağva'da 3 günlük hava durumu tahmini)

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramının gelmesi ile birlikte vatandaşlar tatil planlarını yaptı.

19 Mayıs Bayramının Cuma gününe denk gelmesi ile birlikte 3 gün üst üste tatil olacak. 3 günün üst üste tatil olması ile birlikte vatandaşlar, şehir dışı tatil yapma planlarını haftalar öncesinden yaptı. Tatil planlarını yapan vatandaşların ne çok tercih ettiği taitl bölgesi de Ağva oldu. 19 Mayıs tatilinin hafta sonu tatili ile birleşmesi ile 3 günlük tatili Ağva'da geçirmek isteyenler, haftalar öncesinden yaptıkları rezervasyonlarla adeta otellerde bol oda bırakmadı.

Havaların da güzelleşmesiyle birlikte İstanbul'dan kaçmak isteyenlere üst üste 3 günlük bir tatil imkanı doğuyor. 19 Mayıs'ı hafta sonu tatili ile birleştirmeyi düşünen pek çok vatandaş, şimdiden kısa tatil planları yaptı ve gideceği yerleri belirledi.

Özellikle İstanbul çevresinde yoğun ilgi gören Ağva, Bozcaada gibi tatil yerlerinde rezervasyonlar şimdiden doldu.

Ağva'da Hava Durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan son bilgilere göre Ağva'da Cuma ve Cumartesi günleri yağış beklenmezken tatilin son günü Pazar günü, yağış bekleniyor.

Son dakika haberlerinden haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara