24 Ocak Cuma Vizyona Girecek Filmler

24 ocak vizyona girecek filmler

Bu hafta öne çıkan filmler arasında Bad Boys: Her Zaman Çılgın filmi özellikle aksiyon ve komedinin usta isimleri Will Smith ve Martin Lawrence gibi isimlerle heyecan uyandırıyor. Yanı sıra Türk korku filmi ve birden çok animasyon filmi de gösterime giriyor. İşte 24 Ocak Cuma günü vizyona girecek olan filmler:

Bad Boys: Her Zaman Çılgın – (KOMEDİ, SUÇ, AKSİYON)

Will Smith ve Martin Lawrence’ın başrollerini paylaştığı Bad Boys for Life, artık sadece müfettişlik yaparak daha sakin bir hayat geçiren Marcus Burnett ile kendini orta yaş krizinde bulan Mike Lowery’nin son bir görev için yeniden bir araya gelmesini konu ediniyor.

Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri – (ANİMASYON)

Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri, Biba ile arkadaşları Çupa, Tuti, Babu, Taka Hamsi ve Alesta’nın İstanbul Boğazı’nın derinliklerinde hazırlamaya çalıştıkları büyük gösteriyi anlatıyor.

Kutup Köpekleri – (ANİMASYON)

Aaron Woodley’nin yönettiği Arctic Dogs, Kuzey Kutbu’nun en hızlı köpek kuryesi olmayı arzulayan Swifty ile arkadaşlarının macerasını ele alıyor.

Feride – (KOMEDİ)

Zeynep Çamcı’nın senaryosunu yazıp başrolünde yer aldığı Feride, çalıştığı tekstil atölyesinden çıkarak hayalini kurduğu tasarımların peşine düşen Feride’nin hikâyesini anlatıyor.

Elveda – (KOMEDİ, DRAM)

Lulu Wang’in kendi ailesinin başından geçen bir hikâyeden esinlenerek yazıp yönettiği, Crazy Rich Asians ve Ocean’s 8 gibi filmlerle oyunculuk kariyerinde önemli bir çıkış yakalayan rapçi Awkwafina’nın başrolünde yer aldığı The Farewell; Çinli geniş bir ailenin, fazla bir ömrü kalmayan fakat ev ahalisi tarafından bu durumdan bihaber olması sağlanan ailenin büyükannesine “gizli” bir veda etmek için yeniden bir araya gelmesini konu ediniyor.

İnsan Yiyenler – (KORKU, GERİLİM)

Mühr-ü Cin – (KORKU)

Buğra Kekik’in yönettiği Mühr-ü Cin, tiyatro oyuncusu olan Rana’nın, kendisi ve arkadaşlarına musallat olan doğaüstü varlığa karşı mücadelesini anlatıyor.

Her hafta vizyona girecek olan filmlerden haberdar olmak için 5haber.com sitemizi takipte kalınız.

Sosyal Medya’da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News’te Abone Ol


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.