6 Mayıs Sayısal Loto sonucu (Devirli sayısal loto çekildi)

Türkiye’de binlerce kişinin iştiraki ile her haftanın Cumartesi günü Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleşen Sayısal Loto çekilişi, bu akşam 1069. hafta çekilişi ile gerçekleşti.

Milli Piyango İdaresi Başkanlığı tarafından her haftanın Cumartesi günü gerçekleştirilen Sayısal Loto çekilişinin  6 Mayıs Cumartesi çekilişin gerçekleşti. Bu akşam gerçekleşen Sayısal Loto çekilişine kısa bir süre önce çekildi. Milli Piyango İdaresi yetkilileri tarafından noter huzurunda gerçekleşen Sayısal Loto çekilişi, bu hafta devirli olarak gerçekleşti. Geçtiğimiz hafta 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye bu haftaya devretmişti. Bu hafta da gerçekleşen Sayısal Loto çekilişinde 6 bilen çıkmadı ve büyük ikramiye 2. kez devretti.

6 Mayıs günü gerçekleşen Sayısal Loto çekilişinin sonucuna göre çıkan sayılar şu şekilde: 1, 5, 17, 35, 42, 47.

Buna göre dağıtılan ikramiye tutarları ise şu şekilde:

6 bilen kişi sayısı : Devir  Kişi başına düşen ikramiye tutarı:  3.556.327,52 TL
5 bilen kişi sayısı : 157  Kişi başına düşen ikramiye tutarı:  4.998,35 TL
4 bilen kişi sayısı : 7.713  Kişi başına düşen ikramiye tutarı:  76,75 TL
3 bilen kişi sayısı : 144.036  Kişi başına düşen ikramiye tutarı: 11.55 TL

Sayısal Loto Hangi Kanalda?

Milli Piyango Yetkilileri tarafından noter huzurunda gerçekleşecek olan Sayısal Loto çekilişi, her haftanın Cumartesi akşamı saatler 21.15’i gösterdikten hemen sonra çekilmektedir. Sayısal Loto çekilişi, Milli Piyango resmi internet sitesi üzerinde bulunan canlı yayın linkinden takipçilere verilmektedir. Sizde Sayısal Loto çekilişini izlemek için mpi.goz.tr adresinde bulunan canlı yayın linkini tıklayabilirsiniz.

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir