Adana’da akıl almaz olay: Borcunu vermeyince karısını taciz etti

Adana’da yaşanan olay tüyleri diken diken etti. 34 yaşındaki M.E.G., 5 bin lira alacağını olan borçlunun eşini taciz ederek tahsil etmeye kalkışınca bıçaklandı. Eşinin katil olmasını engellemek için araya giren 32 yaşındaki Z.E. de kolundan adlığı darbe ile yaralandı.

Adana’nın merkez ilçesi olan Seyhan’ın Gazipaşa Mahallesi’nde terzi 35 yaşındaki D. A.’nın sahibi olduğu işyerinde akşam saatlerinde meydana gelen olayda, işleri bozulan Duran A., arkadaşı Mehmet Emin Güzhan’den 5 bin lira borç aldı. Ödeme günü geldiğinde parayı denkleştiremeyen Duran A., Güzhan’den ek süre istedi. M.E.G.’de, “Ya parayı ödersin, ya da karın benim olur” şeklinde tehdit etti.

Akşam saatlerinde kuyumcudan yüzük alan M.E.G, D.A.’nın işyerine geldi. D. A. ile eşi Z.A., terzide çalışırken içeriye giren G., 2 çocuk annesi kadına, cebinden çıkardığı yüzüğü uzattı. D.A.’nın gözleri önünde, Z.A.’ya birlikte olmayı teklif eden M.E.G., “Sen artık benimsin. Kocan bir şey diyemez” dedi. Terzide meydana gelen taciz üzerine öfkeye kapılan D.A., tezgah üzerinde duran bıçağı alıp, M.E.G’ye saldırmaya başladı. D.A., savurduğu bıçak darbeleri ile M.E.G.’yi çeşitli yerlerinden yaraladı. Eşinin cinayet işlemesini engellemek isteyen Z.A. araya girerek müdahale etti. Arbede sırasında Z.A. da kolundan yaralandı, genç kadının parmakları kesildi.

Can havliyle işyerinden kaçan M.E.G, kendi aracıyla Özel Başkent Üniversitesi Yüreğir Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne gitti. Hayati tehlikesi bulunmayan M.E.G, tedavi altına alındı. Hafif yaralı olan Z. A., ambulansla Adana Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken, D.A. gözaltına alındı.

5haber.com  | Adana

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir