Adana’da Bir Okulda Öğrenciler Arasında Silahlı Kavga: 3 Yaralı

Adana’da bir okulun bahçesinde silahlı kavga çıktı. Kursa gelen öğrenciler ile okul bahçesinde antrenman yapmakta olan amatör sporcular arasında çıkan kavgada 3 kişi yaralandı. Yaralanan sporcu, başına tabanca kabzasıyla vurulduğunu ileri sürdü.

Adana’nın Merkez Yüreğir İlçesinde bulunan Atakent Mahallesi’ndeki Medine Müdafi Fahrettin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde meydana gelen olayda atletizm antrenmanı için okulda bulunan amatör sporcular ile okula hafta sonu kursu için okula gelen öğrenciler arasında sebebi henüz tespit edilemeyen bir nedenle tartışma çıktı. Çıkan tartışma kısa süre içinde kavgaya dönünce okula çok sayıda polis ekibi yönlendirildi. Kavga esnasında tabanca kabzasıyla başından yaralandığı ileri sürülen sporculardan Mehmet C.’nin de aralarında bulunduğu 3 kişi yaralandı. Mehmet C., başına tabanca kabzasıyla vurulduğunu iddia etti.

ADANA'DA OKULDAKI KURSA GELEN OGRENCILER ILE ANTREMAN YAPAN AMATOR SPORCULAR KAVGA ETTI, 3 KISI YARALANDI. 
FOTO: FATIH KARACALI / ADANA, DHA

15 Temmuz şehitleri anısına okul bahçesine dikilen fidanların yanında bulunan metal isimlik de kavgada kullanıldığı için delil olarak karakola götürüldü.

ADANA'DAKI OGRENCI KAVGASINDA, OKUL BAHCESINDEKI FIDANLARIN YANINA YERLESTIRILEN ISIM TABELALARI DA KULLANILDI.  FOTO: FATIH KARACALI / ADANA, DHA

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, Adana haberlerinden ve daha fazlasından haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  |  Adana
DHA

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir