Ağrı Patnos’ta Eşine İşkence Edip Dışkı Yediren Koca Gözaltına Alındı

Ağrı’nın Patnos İlçesine bağlı bulunan bir köyde yaşananlar dehşete düşürdü.

Patnos’a bağlı Andaçlı Köyünde meydana gelen olayda 26 yaşındaki Mehmet Şakir Ş., eşine zorla dışkı yedirmeye çalıştı. Eşi C.Ş.’ye işkence yapan ve çocuğun bezinde bulunan dışkıyı yedirmeye çalışan 26 yaşındaki Mehmet Şakir Ş., polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. İşkence yapılan anların cep telefonu kamerasına kaydedilip sosyal medya üzerinde paylaşılması büyük tepki topladı.

Patnos’a 16 kilometre uzaklıkta bulunan Andaçlı köyünde yaşamakta olan Mehmet Şakir Ş.’nin eşi C.Ş.’ye şiddet uygulayıp, dışkı yedirmeye çalışma görüntülerini sosyal medyada paylaşması, Cumhuriyet Savcılığını harekete geçirdi. Evli ve 2 çocuk babası Mehmet Şakir Ş., Kürtçe konuşulan video görüntülerinde sopayla vurarak, tekme atarak eşi C.Ş.’ye çocuk bezindeki dışkıyı yedirtmek istiyor. Acımasız kocanın dayak, hakaret ve küfürleri karşısında eşi sadece yalvararak kurtulmaya çalışıyor. Mehmet Şakir Ş. Kürtçe yaptığı konuşmada, “Eğer yapmazsan seni paramparça ederim. Al bu b… ye, hadi acele et. Al ağzına koy. Ağacı senin sırtında kırdım, bir parça kaldı, şimdi başında kıracağım. B… al yüzüne çarp, çık git” diyor.

Çaresizce gözyaşı döken ve yalvaran C.Ş. ise, “Ben yapamam, Şakir sana ne olmuş böyle? Kuran’ın hatrına beni bırak” diye karşılık veriyor. Hem videoyu çekip, hem de tekme ve sopa ile eşine vuran işkenceci kocanın yaptıklarına dayanamayan C.Ş., sonunda elindeki dışkılı bezi yüzüne doğru götürüyor. Midesi bulanan kadın kusmak için tuvalete giriyor.

Sosyal medyada hızla yayılan insanlık dışı bu olay, tepkilere neden oldu. Yaşananları saniye saniye cep telefonu ile görünteleyen koca Mehmet Şakir Ş. dün İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından gözaltına alındı. Biri 3 yaşında diğer 10 aylık iki çocuğu bulunan anne C.Ş. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından koruma altına alındı, soruşturma sürdürülüyor.

5haber.com  | Ağrı
DHA

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir