Albaraka Türk Katılım Bankası personel alımı ilanı verdi

Albaraka Türk Katılım Bankası personel alımı yapıyor. Türkiye genelinde çok sayıda kişinin işe alınacağı belirtildi. 10 farklı kadroda dolgun maaş imkanıyla istihdam sağlanacak.

Yayınlanma:
Albaraka Türk Katılım Bankası personel alımı ilanı verdi

Özel bankalar istihdama katkı sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda Albaraka Türk Katılım Bankası, büyüme ve gelişme hedeflerine ulaşmak için stratejik bir adım atarak, yüksek maaşlarla 10 farklı pozisyon için personel alımı yapma kararı almıştır.

Banka, bu alımlarla nitelikli ve yetenekli adayları bünyelerine çekmeyi ve sektördeki lider konumunu daha da güçlendirmeyi amaçlamaktadır. Söz konusu pozisyonlar, bankanın çeşitli departmanlarında kritik rolleri üstlenecek ve işin uzmanlık gerektiren alanlarında faaliyet gösterecektir.

albaraka-turk-katilim-bankasi.jpg

Hangi Pozisyonlara Alım Olacak?

• Çağrı Merkezi - Müşteri Temsilcisi Alımı

• Kıdemli Veri Tabanı Yöneticisi

• Kıdemli Sistem İzleme Uzmanı

• Veri Tabanı Yöneticisi

• Uygulama Destek Sorumlusu

• Gişe Görevlisi Alımı

• Banka Personeli Alımı

• Mobil Gişe Personel

• Satış Uzmanı

Adaylardan aranan genel özellikler:

Albaraka Türk Katılım Bankası bünyesine alınacak 10 farklı pozisyona başvuru yapacak adaylardan istenen genel özellikler arasında sektörel bilgi ve deneyim, analitik düşünme yeteneği, ekip çalışmasına yatkınlık, iletişim becerileri ve liderlik potansiyeli bulunmaktadır. Ayrıca adaylarda başvuru yaptıkları pozisyonlara bağlı olarak bir takım özel şartlar da aranmaktadır. Aranan özel şartlar için ilanın detaylarını inceleyebilirsiniz.

albaraka-turk-katilim-bankasi.webp

Banka Memuru Alımı Başvurular Başladı

Albaraka Türk Katılım Bankası bünyesine alınacak personel alımları için başvurular başladı. Adaylar bankanın sayfasına giriş yaparak başvurularını tamamlayabilecekler. Başvurular şu anda kabul edilmekle birlikte, her ilan için son başvuru süresi farklıdır. Aşağıdaki bağlantıyı tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili ilanların detaylarına ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapmak İçin Tıklayınız0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler