Alexandra Keffen Bekaretini 9 Milyon TL Karşılığında Sattı

Instagram fenomeni Alexandra Kefren, bekaretini 9 milyon TL’ye sattı.

Posta Gazetesinde yer alan habere göre Romanya’da bulunan ailesine bir ev almak istediği öğrenilen Alexandra Kefren, bir sitesi  üzerinden bekaretini satışa çıkardı. Ev almak için geçtiğimiz ay bekaretini satışa çıkaran Kefren, bu hareketi ile ulusal medya da adından bahsettirdi.

 

18 yaşında olan güzelliği ve paylaştığı fotoğraflarla gündemde adından sıkça söz ettiren Alexandra Kefren, geçtiğimiz ay, çıktığı bir televizyon programında katıldı. Programa katılan Alexandra Kefren, burada yaptığı açıklamasında gündemi sarsan bir konuşma yaptı.

The Morning adlı programa katılan Alexandra Kefren, bekaretini satışa çıkardığını açıkladı.

Amerikan yapımı Ahlaksız Teklig adlı filmi izlediği zaman bu kararı verdiğini ifade eden Aleexandra Kefren, satışa çıkardığı bekaretinden gelecek para ile ailesine Romanya’da bir ev almayı düşündüğünü de söyledi.

Bekaretini satışa çıkaran Alexandra Kefren, İngiliz basınında yer alan habere göre, ilk cinsel deneyimini yaşamak için, bir iş adamı ile anlaştı. Hong Konglu olduğu öğrenilen işadamının Alexandra Kefren’in bekareti için 9 milyon TL’lik bir teklif yaptı.

İşadamının adı ise açıklanmadı.

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir