Anadolujet 1 TL’ye Uçak Bileti Kampanyası Başladı (Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?)

Türk havacılık sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan Anadolufet, zaman zaman düzenlediği kampanyalar ile binlerce yolcunun ilgi odağı olmayı başarıyor. Türk Hava Yolları’nın (THY) alt markası olan Anadolujet, kuruluşunun 9’uncu yıl dönümünde flaş bir kampanya başlattı. Başlatılan kampanya ile iç hat seferlerinde uçak biletleri 1 TL’ye satışa sunulacak.

Anadolujet tarafından düzenlenen bu kampanyadan faydalanmak isteyen vatandaşlar, biletlerini 22-24 Nisan tarihleri arasında satın almalıdır. Bu tarihler arasında satın alınan biletler, 23 Mayıs-22 Haziran tarihleri arasında iç hatlarda alınabilecek. Alınan bilet için vatandaşlardan 1 TL’den başlayan ücretler tahsil edilecek.

Biletlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak isteyen vatandaşlar, Anadolujet’in internet sitesi veya 444 25 38 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabilecek.

Anadolujet, Türk Hava Yolları’nın alt markası olarak 2008’de kuruldu. 23 Nisan’da 5 uçakla seferlerine Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan başlayan Anadolujet’in bugün filosunda 32 uçak bulunuyor.

Biletler, yoğun taleple bitebileceğinden dolayı bilet almada erken davranılması, mağdur olunmamasına neden olur.

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, yerel haberlerden, kamu haberlerinden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte takipte kalın.

5haber.com  | Ankara
DHA

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir