Anne Dizisinin Yıldızı Cansu Dere’den Çocuklara Cinsel İstismar Tepkisi

Star TV ekranlarının sevilerek izlenen ‘Anne’ dizisinde rol alan Cansu Dere, son yıllarda sürekli olarak görülen çocuklara cinsel istismar olaylarını her duyduğunda çok üzüldüğünü belirterek, sebep olan herkesin bedelini ödemesi gerektiğini savundu.

Üç yıllık bir durgunluğun ardından Star TV ekranlarından izleyicilere Anne dizisi ile tekrar merhaba diyen Cansu Dere, dizide sergilediği performans ile tüm izleyicilerin ve basının taktirini toplamayı başarmıştı. Filmde oynadığı trolü başarı canlandıran güzel oyuncu, anneliği sevme ve sorumluluk alma sanatı olarak tanımladı.

Güzel oyuncu Cansu Dere’nin Hürriyet’e verdiği röportajda kendisine sorulan anne olup olmama sorusu üzerine, “Ben öyle durup dururken ‘Bir çocuğum olmalı, anne olmalıyım’ diye düşünen, bunu arzulayan bir insan değilim. Kafam, duygularım öyle çalışmıyor. ‘Ne olursa olsun anne olmalıyım’dan çok, aile olmayı başarabilmek daha önemli benim için. Bunu başarabilmeyi isterim.” cevabını verdi.

Cinsel İstismar Tepkisi

Son günlerde sürekli olarak gündemde olan ve sıkça yaşanan çocuklara cinsel istismar meselesine de değinen Cansu Dere, cinsel istismar ile mücadelenin kesinlikle gündemden düşmemesi gereken bir konu olduğunu savunarak, “Korkunç şeyler oldu ve oluyor. Çocukta cinsel istismar kabul edilemez, hoş görülemez, affedilemez. Sebep olan herkesin bedelini ödemesini istiyorum” sözlerini söyledi ve ekledi, “hissettiğim şey, acı, öfke, endişe ve çaresizlik”

Gündem haberlerinden ve daha fazlasından haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir