Antalya’ya Melek Akını: Adriana Lima, Ana Beatriz ve İsabeli Fontana Antalya’ya Geliyor

Antalya, 8-13 Haziran tarihlerinde düzenlenecek olan Dosso Dossi Fashion Show’a hazırlanıyor.

Gelecek ay düzenlenecek olan programda posduma bir birinden ünlü ve güzel isimler katılacak. Alınan son bilgilere göre top model Adriana Lima’nın yanı sıra, Victoria’s Secret ‘melekleri’ Isabeli Fontana ve Ana Beatriz Barros, podyumda yürüyecek.

Dünya çapında büyük ses getirecek bir şova hazırlanan Dosso Dossi Fashion Show, 9 Haziran günü Dosso Dossi Fashion Show ve The Land of Legends Theme Park ortaklığında gerçekleştirilecek defilede top model Adriana Lima’ya, Brezilyalı arkadaşları Isabeli Fontana ve Ana Beatriz Barros eşlik edecek. The Land of Legends Theme Park’ta özel olarak hazırlanacak podyumda yürüyecek olan Victoria’s Secret’in ünlü melekleri, ‘Brezilya Fırtınası’ estirecek.

ANTALYA'DA 8-13 HAZIRAN TARIHLERI ARASINDA GERCEKLESTIRILECEK DOSSO DOSSI FASHION SHOW'DA, TOP MODEL ADRIANA LIMA'NIN YANI SIRA, VICTORIA'S SECRET 'MELEKLERI' ISABELI FONTANA (HIKMET ERASLAN ILE) VE ANA BEATRIZ BARROS, PODYUMDA YURUYECEK.(FOTO:ANTALYA-DHA)

8- 13 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek şova Adriana Lima, Isabeli Fontana ve Ana Beatriz Barros’un dışında Rusya’nın en çok konuşulan isimleri ‘çılgın manken’ lakaplı Viktoria Odintsova ve ünlü spor spikeri Victoria Lopyreva da katılacak.

ANTALYA'DA 8-13 HAZIRAN TARIHLERI ARASINDA GERCEKLESTIRILECEK DOSSO DOSSI FASHION SHOW'DA, TOP MODEL ADRIANA LIMA'NIN YANI SIRA, VICTORIA'S SECRET 'MELEKLERI' ISABELI FONTANA (FOTODAKI) VE ANA BEATRIZ BARROS, PODYUMDA YURUYECEK.(FOTO:ANTALYA-DHA)

Türkiye’de Bir İlk

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, The Land of Legends Theme Park ortaklığıyla gerçekleştirilecek şov ile dünyanın gözünün Antalya’ya çevrileceğini söyledi. Hikmet Eraslan şöyle dedi:

“Türkiye’de bir ilki gerçekleştireceğiz. Dünyanın en ünlü top modellerinden üçü Dosso Dossi Fashion Show’un podyumunda yürüyecek. Gerek modellerimizle, gerek görsel şovumuzla çok ses getirecek bir etkinlik hazırlıyoruz. Adriana Lima, Isabeli Fontana, Ana Beatriz Barros, Viktoria Odintsova ve Victoria Lopyreva’nın yanında sürpriz isimlerimiz de olacak.”

ANTALYA'DA 8-13 HAZIRAN TARIHLERI ARASINDA GERCEKLESTIRILECEK DOSSO DOSSI FASHION SHOW'DA, TOP MODEL ADRIANA LIMA'NIN YANI SIRA, VICTORIA'S SECRET 'MELEKLERI' ISABELI FONTANA (FOTODAKI) VE ANA BEATRIZ BARROS, PODYUMDA YURUYECEK.(FOTO:ANTALYA-DHA)

ANTALYA'DA 8-13 HAZIRAN TARIHLERI ARASINDA GERCEKLESTIRILECEK DOSSO DOSSI FASHION SHOW'DA, TOP MODEL ADRIANA LIMA'NIN YANI SIRA, VICTORIA'S SECRET 'MELEKLERI' ISABELI FONTANA VE ANA BEATRIZ BARROS (FOTODAKI), PODYUMDA YURUYECEK.(FOTO:ANTALYA-DHA)

ANTALYA'DA 8-13 HAZIRAN TARIHLERI ARASINDA GERCEKLESTIRILECEK DOSSO DOSSI FASHION SHOW'DA, TOP MODEL ADRIANA LIMA'NIN YANI SIRA, VICTORIA'S SECRET 'MELEKLERI' ISABELI FONTANA VE ANA BEATRIZ BARROS (ADRIANA LIMA ILE), PODYUMDA YURUYECEK.(FOTO:ANTALYA-DHA)

5haber.com  |  Antalya
DHA

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir