Aradığınız Tüm Hizmetler Sadeceon’da!

Aradığınız Tüm Hizmetler Sadeceon’da!

Mobil uyumlu web siteleri günümüzde bir hayli artış göstermiştir. Bunun sebebi ise mobil akıllı cep telefonu kullanım oranlarının son 10 yılda gözle görülür ölçüde artış göstermesidir. Akıllı telefon kullanım oranlarının artmasıyla birlikte responsive yani mobil uyumlu web sitesine geçişler hız kazandığından dolayı bu konuda uzmanlığı olan kişileri bulup web sitelerini responsive hale getirmek başlı başına bir iş haline gelmiştir. Ancak Sadeceon.com web sitesinin son zamanlarda popüler olmaya başlamasıyla birlikte web tasarım anlamında mobil uyumlu web sitesi yapan uzmanlara ulaşmak sadece saniyelerimizi alır hale gelmiştir. Sadeceon freelance siteleri arasında önde gelen bir site olarak görünmektedir. Sadeceon web sitesi sadece hizmet alacağınız bir web sitesi değil aynı zamanda var olan yeteneklerinizi de sergileyerek ciddi anlamda para kazanabileceğiniz bir web sitesidir.

Freelance web tasarım için Sadeceon sitesinde rahatlıkla satış yaparak para kazanabilirsiniz. Örneğin metin yazarlığı konusunda yeteneklisiniz ve seo uyumlu makaleler hazırlayabiliyorsunuz. Sadeceon web sitesine girerek metin yazarlığı kategorisi altında kendinize bir yetenek oluşturarak içerik ihtiyacı olan web sitesi sahipleri ile iletişime geçebilir ve onların bu ihtiyaçlarını belirlediğiniz fiyatlardan karşılayabilirsiniz. Ancak fiyat aralığı belirtirken sizinle aynı işi yapan diğer yetenek sahiplerinin ilanlarına da göz gezdirmeniz ve rekabet olduğu için onlara yakın bir fiyat vermeniz sizin için bir avantaja dönüşecektir. Sadeceon üzerinden hizmet veren kişilerin ortak özelliği vermiş oldukları hizmet alanında ciddi anlamda bilgi birikimlerinin olmasıdır. Çünkü böyle bir ortamda iş yapan kişiler müşteri kazanabilmek için kendi yeteneklerini en üst düzeyde sergileyebilmeli ve müşterilerini devamlı hale getirmelidir.

Dilerseniz Sadeceon ile freelance çevirmen de rahatlıkla bulabilir, çevirilerinizi yaptırabilirsiniz. Böyle bir platformda yaptırabileceğiniz ya da vereceğiniz hizmetlerin sınırsız olmasından dolayı hangi yeteneğiniz olursa olsun hemen kendinize bu web sitesinde bir yetenek oluşturun ve potansiyel müşterilerinizi bekleyin.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.