‘Bylock’ Kullanan 34 Polis Gözaltına Alındı

Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na yönelik devam eden operasyonlar çerçevesinde gözaltı ve tutuklama işlemleri tüm kararlılığı ile devam ediyor.

15 Temmuz gecesi gerçekleşen ve ülke tarihimizde büyük bir destan olarak geçen darbe teşebbüsü sonrasında ilan edilen 90 günlük OHAL sonrasında terör örgütü FETÖ’ye yönelik operasyonlarda birçok kamu personeli hakkında açığa alma, ihraç edilme ve gözaltına alma işlemleri devam ediyor. İşte terör örgütü FETÖ’ye yönelik yapılan operasyonlar.

Bursa’da 27 Polis Bylock’tan Gözaltına Alındı

Bursa’da devam eden FETÖ operasyonlarında terör örgütünün kullandığı telefon uygulaması Bylock uygulamasını kullanan 27 polis memuru hakkında gözaltı kararı alındı.

Bursa Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen operasyonlarla 27 polis, Bylock kullandıkları gerekçesiyle gözaltına alındı. Bylock’a yönelik sürdürülen operasyonlar tüm hızıyla devam ediyor.

En ucuz Maske

Zonguldak’da Gözaltına Alınan 15 Kişi Adliyeye Sevk Edildi , 7 Polis Bylock’tan Gözaltı

Zonguldak’da terör örgütü FETÖ’ye yönelik devam eden operasyonlar kapsamında önceki gün haklarında gözaltı kararı alınan ve emniyet ekipleri tarafından düzenlenen operasyonlarla gözaltına alınan 15 kişi, emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.

Devam eden operasyonlar kapsamında, terör örgütü FETÖ bağlantısı olduğu belirlenen 7 polis hakkında Bylock kullandıkları gerekçesiyle yakalama kararı çıkartıldı. Çıkartılan yakalama kararı sonrasında düzenlenen operasyonlarla gözaltına alınan 7 polis, emniyette sorguya alındı. Gözaltına alınan polislerin evlerinde ise emniyet ekipleri tarafından aramalar yapıldı.

15 Aktif Eğitim-Sen Yöneticisi Adliyeye Sevk Edildi

Bursa’da devam eden operasyonlarda, OHAL kapsamında yayımlanan KHK ile kapatılan Aktif Eğitim-Sen’in yöneticisi oldukları belirlenen ve gözaltına alınan 15 kişi, emniyetteki sorgu ve işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.

5haber.com  | DHA

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

En ucuz Maske

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir