Çukurova Üniversitesi yüksek maaşlı personel alımı yapıyor

Çukurova Üniversitesi personel alımı yapıyor. Çok sayıda kişinin istihdam edileceği ilanda başvuru şartları belli oldu. İşte detaylar...

Yayınlanma:
Çukurova Üniversitesi yüksek maaşlı personel alımı yapıyor

1 Haziran 2023 tarihli Resmi Gazete üzerinden yayımlanmış olan ilana göre, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 45 sözleşme kapsamında 39 kamu personeli istihdamı sağlanacaktır. Yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın yapılacak olan alımlar için kadro dağılımı şu şekildedir; hemşire, sağlık teknikeri, röntgen teknisyeni destek personeli, iklimlendirme ve soğutma personeli, mütercim ve gemi adamı kadrolarında alım yapacaktır.

Üniversite Personel Alımı Müracaat Kriterleri Nelerdir?

Hemşire: 15 lisans hemşirelik bölüm mezunu ve 1 lise hemşirelik mezunlarından alım yapılacaktır.

Sağlık Teknikeri: Alımlar önlisans Ilk ve acil yardım anestezi veya anestezi teknikerliği, eczacılık teknikerliği veya eczane hizmetleri mezunlarından yapılacaktır.

2023/04/28/personel-10.jpg

Röntgen Teknisyeni: 1 radyolojisi teknisyenliği ve 2 tıbbi görüntüleme teknikerliği veya radyoloji önlisans mezunlarından yapılacaktır.

Destek personeli: Üniversitenin sağlık, kültür ve spor Daire Başkanlığı bünyesin de Bulunan mekanlarda temizlik görevini yerine getirmek üzere 3 destek personeli alımı yapılacaktır. 25 ve 35 yaş aralığında olanlardan müracaatlar alınacaktır.

Destek personeli alımı: Lise elektrik bölümü mezunlarından alımlar yapılacaktır. 3 yıl dağıtım ve pano montaj sektöründe mesleki deneyime sahip olmanız ve Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından alacağınız belgeyle bu durumu belgelendirmeleri gerekmektedir.

Destek personeli alımı: Lise tesisat teknolojisi ve iklimlendirme alanında mezun olan 35 yaşından gün almamış olan adaylardan alımlar gerçekleşecektir. 4 iklimlendirme ve soğutma personeli alımı yapılacaktır.

2023/04/28/personel-4.jpg

Mütercim alımı: Lisans düzeyinde İngilizce ve çeviribilim bölümü mezunlarından alım yapılacaktır.

Gemi adamı: En usta gemici yeterliliği belgesine sahip olan ve en az ilköğretim mezunlarından alım yapılacaktır.

Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Yayınlanmış olan güncel ilan kılavuzuna göre müracaatlar 1 Haziran 2023 ve 15 Haziran 2023 tarihleri arasında alınacaktır. Başvurularınızı https://personel.cu.edu.tr/ adresi üzerinden online yapabilirsiniz.

Yorum Yapmak İçin Tıklayınız0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler