Cumhurbaşkanı Erdoğan en sevdiği televizyon dizilerini açıkladı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katıldığı bir programda gençlerden gelen soruları cevapladı. Erdoğan, en sevdiği televizyon dizilerini açıkladı.

Yayınlanma:
Cumhurbaşkanı Erdoğan en sevdiği televizyon dizilerini açıkladı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün dikkat çekici bir haber ile gündeme geldi. Bilecik'in Vezirhan beldesinde gerçekleştirilen Kökümüz Mazide, Gözümüz Atide programında gençler ile buluşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pelin Çift tarafından moderasyonu yapılan programda kendisine yöneltilen soruları cevapladı.

Gençlerden gelen soruları tek tek yanıtlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eğlenceli bir soruyu da yanıtsız bırakmadı. Favori dizisini açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, televizyon dünyasında takip ettiği o yapımları duyurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan hangi dizileri izliyor?

Kökümüz Mazide, Gözümüz Atide programında mikrofonu eline alan bir öğrenci, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a en sevdiği diziyi sordu. "Sizin tarihi diziniz ve favori diniz var mı?" diye soran öğrenciye Erdoğan'ın yanıtı herkesi şaşırttı.

cumhurbaskani-erdogan-en-sevdigi-televizyon-dizilerini-acikladi-2.jpg

Programın sunuculuğunu üstlenen Pelin Çift, Erdoğan'ın daha önceden Diriliş Ertuğrul dizisini takip ettiğinin altını çizerek sözü bıraktı. Bunun üzerine Erdoğan'dan gelen yanıt şu şekilde oldu:

"Şu anda da yine Ertuğrul'dan sonra malum devam ediyor. Şu anda Barbaros gündemde. Barbaros da bayağı ilgi odağı haline geldi, geliyor. Malum bir de Gönül Dağı var. Yani TRT olsun, ondan sonra diğer kanallarda bu eserler artık bayağı ilgi uyandırmaya başladı. Körfez'de, Latin Amerika'da özellikle bizim bu tarihi diziler çok ilgi uyandırıyor. Zannediyorum uyandırmaya da devam edecek. Çünkü şey istemeye başladılar. Yani bizden dizilerle ilgili anlaşma yapma yoluna gidenler var."

cumhurbaskani-erdogan-en-sevdigi-televizyon-dizilerini-acikladi-3.jpeg

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın favori dizisi olarak açıkladığı Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı, kalabalık bir ekip tarafından hazırlanıyor ve her hafta yeni bölümleri ile hayranları karşısına çıkmaya devam ediyor. Şimdiye kadar 5 bölüm ile seyircisiyle buluşan dizide Tolgahan Sayışman, Timur Acar, Ufuk Özkan, Melisa Döngel, Arif Pişkin ve Bahadır Yenişehirlioğlu gibi yıldızlar bir araya geldi. ES Film tarafından hayata geçirilen proje, geçen yıl yine TRT 1 ekranlarında yayınlanan Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı dizisinin devamı olarak biliniyor.