Cumhuriyet Üniversitesi En Az Lise Mezunu 77 Sağlık Personeli Alımı Başvuruları İçin Son Günler!


Cumhuriyet Üniversitesi tarafından Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden geçtiğimiz hafta bir ilan yayımlandı.

Üniversite Rektörlüğü tarafından DPB üzerinden yayımlanan personel alım ilanında lisans mezunu 18, lise mezunu 40 hemşire, 3 ebe, 1 diyetisyen, 12 sağlık teknikeri, 1 büro personeli, 2 aşçı almak üzere toplamda 77 personel alımı yapılacağı belirtilmişti. İlana başvurular geçtiğimiz günlerde başlamıştı. Devam eden başvurular için son tarih ise 5 Temmuz olarak açıklandı.

Başvuru Şartları

# 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 48. maddesindeki genel şartları taşıyor olmak.

# 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş olmak, ( Lisans mezunları için KPSSP3, ön lisans mezunları için KPSSP93 ve lise mezunları için KPSSP94 puanları esas alınacaktır.)

# Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamak.

# Erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmaması

# Hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.

Başvuru Özel Şartları

Başvuru Şekli

Cumhuriyet Üniversitesi en az lise mezunu personel alımına başvurular devam ediyor olup son başvuru tarihi 5 Temmuz mesai bitimi olarak belirlendi.  İlgili alıma başvuruda bulunacak adayların aşağıda belirtilen evraklar ile birlikte Cumhuriyet Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvuru Esnasında İstenen Belgeler

# Başvuru formu
# Öğrenim belgesi
# 2016 KPSS sonuç çıktısı
# Sertifika, çalışma belgesi ve sigorta döküm cetveli

Sağlık personeli alım ilanlarından, memur alım ilanlarından ve daha fazlasından haberdar olmak için 5haber’i sosyal ağlardan takipte kalın.

Facebook Sayfası için TIKLAYIN
Facebook Grubu için TIKLAYIN

5haber.com  | Ankara

Sosyal Medya’da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News’te Abone Ol


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.