Disney+, Loki'nin 2. sezon tarihini erteledi

Loki dizisi 2. sezon onayı aldı. Fakat Disney Plus, Loki'nin beklenen yeni sezonunun yayın tarihini sürpriz bir şekilde erteledi.

Yayınlanma:
Disney+, Loki'nin 2. sezon tarihini erteledi

Disney Plus, filmleri büyük ekrana bağlayan ve genişleten diziler aracılığıyla Marvel Sinematik Evrenini genişletmek için bir fırsat olarak geldi. Şimdiye kadar WandaVision, Miss Marvel, Falcon and the Winter Soldier, Moon Knight ve birçok ilgi çekici yapım karşımıza çıktı.

Platformun yapımları arasında, bizi yalnızca God of Lies'ın yeni bir versiyonuyla tanıştırmakla kalmayan, aynı zamanda zamanda yolculuk ve Çoklu Evren kavramının genişlemesine de yardımcı olan Loki vardı. İlk sezon bittiğinde Loki'nin ikinci sezonu onaylandı , ancak şu ana kadar bu devamın içeriğinin ne olacağını hala bilmiyoruz.

disney-lokinin-2-sezon-tarihini-erteledi-2.jpg

Daha önce Marvel, Loki'nin ikinci sezonunun 2023'ün Kuzey Amerika yazında (Haziran ve Eylül arasında) prömiyer yapacağını, hatta prodüksiyonun bazı küçük ön izlemelerini ortaya çıkarmıştı, ancak resmi bir prömiyer tarihi yoktu.

Geçenlerde Loki 2. sezonun The Marvels vizyona girmeden önce yayınlanacağını duyduk. Filmin şu anda Temmuz sonunda gösterime girmesi planlanıyordu, ancak Marvel kısa süre önce filmi Kasım ayına erteledi.

disney-lokinin-2-sezon-tarihini-erteledi-3.jpg

Direct'e göre Disney, yaklaşmakta olan Disney Plus ilgi çekici yerlerini listeleyen web sitesini sessizce güncelledi. Loki 2. sezonu artık "2023 yazı" yerine " yakında" olarak tahmin ediliyor. Serinin hala bu yıl çıkış yapma şansı olsa da, bu, Secret Invasion , What If...? Sezon 2, Ironheart, Agatha: Coven of Chaos ve Daredevil: Born Again dahil olmak üzere diğer Marvel Studios yapımlarının çıkışı da etkilenebilir.