Dünden Bugüne Müge Anlı ve Müge Anlı’nın Kemal Sunal ile Röportajı

19 Aralık 1973 yılında İstanbul’da doğan ünlü sunucu Marmara Üniversitesi İletişim fakültesinden mezun oldu. Atv Kanalında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında çok sayıda kayıpları buldu. 2008 yılından beri kesintisiz yayın hayatına devam eden başarılı sunucu tüm Türkiye’nin çok sevdiği biri olarak biliniyor.

Ekranlarda kayıplarını arayan, cinayetleri çözen, kavgaları tatlıya bağlayan dobralığı ile kendini sevdiren bir isim olarak biliniyor.

Televizyon hayatına magazin muhabiri olarak başlayan Müge Anlı, Şenay Düdek ile yaptığı dobra dobra magazin programı ile bir süre devam etti.  Daha sonra 2010 yılında Müge Anlı ile Mektubunuz var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarını bulmayı isteyen kişileri konuk aldı.

1993 ‘te Gazeteci Burhan Akdağ ile evlendi. 1 kızı oldu 2008 yılında Burhan Akdağ ile ayrıldı. ,

 

En ucuz Maske

Marmara Üniversitesi İletişim fakültesi mezun oldu. Yüksek Lisansını Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Hukuk üzerine yaptı. Müge Anlı Şiddet gören kadınlar yardım edebilmek için töre, namus suçları ve kadınlara yönelik suçlarla mücadele için Hukuk okuduğunu belirtti.

Gençlik yıllarından beri güzelliğini hep fark ettiren ünlü sunucu yaptığı programlar ile insanların kalbine dokunarak izleyenlerin beğenisini kazandı.

Dobra Dobra programın sunuculuğunu yapan Anlı, bundan sonra tamamen magazin sunuculuğunu bırakarak  “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programına başladı. 2008 yılında başladığı program bir çok başarısı ile gündeme gelerek yaptığı işlerle rakiplerini geride bıraktı. Kayıpların bulunduğu ve cinayetlerin aydınlatıldığı bir program başarısı ile gündemden düşmezken izleyenleri her gün merak ettirdi. En çok ta ilgi gören program’da Sevgi İzi yaptırarak bu şekilde kayıpların daha çabuk bulunmasının sağlanması oldu. Bu proje ile engelli vatandaşların kayıp olmadı durumunda daha kolay bulunmasıdır.

 

Müge Anlı ile  Tatlı Sert programı sezon finali sırasında Güven Bana adlı yarışma programı yaparak beğeni topladı.

Müge Anlı’dan Kemal Sunal Belgeseli

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

En ucuz Maske

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir