Ebru Şallı çıplak fotoğraf hakkında ilk konuştu

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya ve magazin gündemi, Ebru Şallı’ya ait olduğu iddia edilen çıplak bi fotoğrafın basına sızması ile çalkalandı. Yayınlanan fotoğraftaki çıplak kişinin Ebru Şallı’ya ait olduğu iddiaları magazin dünyasını çalkaladı.

Ebru Şallı, menajeri aracılığıyla konu ile ilgili bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verilmişti:

“Bugün itibariyle bir takım gazeteci ve internet yayıncısıyla irtibata geçen tanımadığımız bazı şahısların temsil ettiğimiz Ebru Şallı’ya ait olduğu iddia edilen fotoğrafları yayınlamaya çalıştıklarını öğrendik. Söz konusu fotoğraflar kesinlikle Ebru Şallı’ya ait değildir ve bu konuda gerekli tüm yasal yollara başvuruyoruz. Konunun vahameti nedeniyle bu tür fotoğrafların kullanılmamasını/yayınlanmamasını önemle rica ediyoruz. Aksi halde bu fotoğrafları yayınlayanlarla ilgili yasal başvuruda bulunmak zorunda kalacağımızı bildiririz.”

Ebru Şallı Sessizliğini Bozdu

Ünlü model Ebru Şallı ise ilk kez konu ile ilgili sessizliğini bozdu. Yaptığı açıklamasında fotoğrafın kendisine ait olmadığını dile getiren güzel model, ”Fotoğraftaki kişi ben değilim.İki erkek evladım var, anneyim… Çok zor bir süreç içindeyim. Olayı büyüten ve çarpıtan kişileri biliyorum ve Allah’a havale ediyorum” sözlerini söyledi.

Fotoğraf halen sosyal medya üzerinden tartışılırken Seren Serengil fotoğrafın Ebru Şallı’ya ait olmadığını söylemişti. Öte yandan Cengiz Semercioğlu ise telefonun tutuşundan ve arka plandan fotoğrafın ebru Şallı’ya ait olduğunu söyledi.

Son dakika haberlerinden haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir