Ebru Şallı’nın Olduğu İddia Edilen Çıplak Fotoğraflar İnternette

Ebru Şallı’ya ait olduğu iddia edilen bir takım müstehcen fotoğraf sosyal medya üzerinde yayılmaya başlandı.

Ebru Şallı’nın olduğu iddia edilen uygunsuz bazı fotoğrafların sosyal medya üzerinde yayılmaya başlanması ile ünlü modelin menajeri bir fotoğraf paylaştı. Konu ile ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bugün itibariyle bir takım gazeteci ve internet yayıncısıyla irtibata geçen tanımadığımız bazı şahısların temsil ettiğimiz Ebru Şallı’ya ait olduğu iddia edilen fotoğrafları yayınlamaya çalıştıklarını öğrendik. Söz konusu fotoğraflar kesinlikle Ebru Şallı’ya ait değildir ve bu konuda gerekli tüm yasal yollara başvuruyoruz. Konunun vahameti nedeniyle bu tür fotoğrafların kullanılmamasını/yayınlanmamasını önemle rica ediyoruz. Aksi halde bu fotoğrafları yayınlayanlarla ilgili yasal başvuruda bulunmak zorunda kalacağımızı bildiririz…”

Ebru Şallı Kimdir?

15 Ocak 1977 doğumlu olan ünlü model, 1993 yılı itibariyle fotomodellik yapmaya başladı. 1996 yılında Nişantaşı Kız Lisesi’ni bitiren Ebru Şallı, daha sonra ise üniversite eğitimine devam etmedi. 1997 yılında Ozan Orhon ile evlenen Şallı, bir yıl sonra boşanmıştır.

Dizi kariyerinde Unutabilsem, Belalım Benim, Gölge Çiçeği adlı televizyon dizilerde rol alan Ebru Şallı, Reyting Hamdi’de bir süre oynadı. Harun Tan’la evlendikten sonra podyumları bırakan Ebru Şallı’nın 2004 yılında Beren adlı bir erkek çocuğu dünyaya geldi. Bir de Pars adında bir oğulları vardır. Ebru Şallı verdiği bir röportajda vejetaryen olduğunu belirtmiştir.

Son dakika haberlerinden haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  |  Ankara

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir