Ebru Şallı’nın Snapchat hesabından skandal bir paylaşım daha (Hesap hacklendi mi?)

Ünlü model Ebru Şallı’nın Snachat hesabı üzerinden bir paylaşım yapıldı. Yapılan bir son paylaşımda bir kadın cinsel organı sansürsüz şekilde yayınlandı.

Geçtiğimiz gün yayınlanan çıplak bir fotoğraf ile gündeme gelen Ebru Şallı, üstsüz şekilde aynada çekilen bu fotoğrafın kendisine ait olmadığını menajeri aracılığıyla kamuoyuna duyurmuştu. Bu krizin etkileri sona ermeden yeni bir skandal yaşandı. Yaşanan skandalda Ebru Şallı’nın Snapchat hesabı üzerinden bir fotoğraf yayınlandı. Yayınlanan fotoğrafta sansürsüz şekilde kadın cinsel organı fotoğrafı paylaşıldı. Yayın politikamız gereği fotoğrafı takipçilerimiz ile paylaşamıyoruz.

Kısa aralıklarla art arda yaşana bu olaylar sonrasında Ebru Şallı’nın Snapchat hesabının hacklendiği ihtimali üzerinde duruluyor. Ebru Şallı’dan ise bu konuda henüz bir açıklama gelmedi. Hacklendiği hesapta paylaşılan bu fotoğraflar, ünlü model ve manken Ebru Şallı’yı zor duruma düşürüyor.

Daha Önceki Paylaşım

Geçtiğimiz haftalarda yapılan çıplak bir paylaşım ile gündeme gelen Ebru Şallı, bu fotoğrafın kendisine ait olmadığını söyledi. Ancak magazin dünyasının bazı tanınan isimleri o fotoğrafın Ebru Şallı’ya ait olduğunu söyledi. Menajeri aracılığıyla bir paylaşım yapan Ebru Şallı, o fotoğrafın kendisine ait olmadığını söylemişti. Henüz bu fotoğrafın yankıları sona ermemişken yeni bir fotoğraf skandalı yaşandı. Bu durum sonrasında Ebru Şallı’nın nasıl bir yol izleyeceği büyük merak konusu.

Son dakika haberlerinden, magazin haberlerinden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir