Ebru Şallı’ya ait olduğu iddia edilen çıplak fotoğraf hakkında flaş açıklama (Fotoğraf Ebru Şallı’nın mı?)

Geçtiğimiz günlerde internette bir fotoğraf yayılmaya başladı. Ebru Şallı’nın olduğu iddia edilen çıplak fotoğraf bir anda magazin gündeminde ilk sırayı aldı. Son günlerde çokça konuşulan bu fotoğraf hakkında Ebru Şallı sessiz kalırken, menajerinden bu konu ile ilgili bir açıklama gelmişti. Gelen açıklamada fotoğrafın Ebru Şallı’ya ait olmadığı ve bu konuda gereken yasal işlemlerin başlatılacağı belirtilmişti.

Ünlü modelin menajeri bu açıklamayı yaptı ama magazin gündemi durulmadı. Her geçen gün daha da konuşulmaya başlanan bu çıplak fotoğraf hakkında henüz ortaya bir sonuç çıkmadı. Ebru Şallı ise önceki gün savcılığa giderek konu ile ilgili suç duyurusunda bulundu.

Öte yandan bir televizyon programında sunucu olan Cengiz Semercioğlu, fotoğrafın konuşulmaya başlanmasından bu yana konuyu programda ele alıyor. Cengiz Semercioğlu sunduğu programda bu fotoğraf ile ilgili, “Bu Ebru Şallı’nın fotoğrafı; telefonu tutuşundan, fonda görünen detaylara kadar her şey ayn” sözlerini söylüyor.

Semercioğlu’nun programdaki misafiri ise bu fotoğrafın ebru Şallı’ya ait olmadığı konusunda ısrarcı davranıyor. Ancak Cengiz Semercioğlu, “Peki o fotoğrafın gerçek olduğu ortaya çıkarsa ne olacak?” sorusu üzerine, “Eğer bu fotoğraf gerçekse Ebru Şallı ile olan arkadaşlığım sona erer.” dedi.

Ebru Şallı ise kendisine ai olduğu iddia edilen bu çığlak fotoğraf hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

Son dakika haberlerinden haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  |  Ankara

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir