EGM duyurdu! 3 ilde işçi alımı başladı!

Emniyet Genel Müdürlüğü üç ilde sürekli işçi alımı yapıyor. Hangi illerde ve hangi kadrolarda alım yapılacağı belli oldu. İşte detaylar...

Yayınlanma:
EGM duyurdu! 3 ilde işçi alımı başladı!

Emniyet Genel Müdürlüğü, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya 16 sürekli işçi alımı yapacaktır. Alımlar da 1 mutfak görevlisi, 1 servis komisi, 3 garson, 3 aşçı, 4 garson, 2 bulaşıkçı ve 2 kat hizmetleri elemanı temizlik görevlisi kadrosunda alımlar yapılacaktır.

İşçi Alımı Başvuru Şartları Nedir?

KPSS'siz yapılacak olan bu işçi alımı ilanlarına başvuru yapacak olan adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir.

Kamusal haklarından yoksun bırakılmamış olan sabıka kaydı bulunmayan adaylardan başvurular alınacaktır.

Erkek işçi adaylarının askerlik hizmetlerini yerine getirmiş olması, muaf olmuş olması veya en az 2 yıl olmak kaydıyla tecilli olması gerekmektedir.

egm.jpg

İlana başvurular Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarından alınacaktır.

Milli Eğitim Bakanlığı veya hijyen eğitimi verme yetkisi olan kamu kurumlarından hijyen eğitim sertifikası almış olmanız gerekmektedir.

Alımlar Mülakatla

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından başvuru tarihinin tamamlanmasının ardından polise ve şube müdürlüğü tarafından uygun şartları sağlayan adaylara sözlü ve uygulamalı mülakat yapılacaktır. Adayların sözlü uygulamalı mülakatta başarılı olması durumunda sağlık problemi olmadığına dair sağlık raporu ile durumunu belgelendirmesi istenmektedir.

Ayrıca başvuru yapacağınız pozisyonda iş deneyimine sahip olmanız halinde sizler mülakatta diğer adaylara göre bir adım önde olacaktır. Fakat döküm raporu ile belgelendirmesi gerekmektedir. Mülakat sınavı 31 Mayıs 2023 tarihinde yapılacaktır.

egm.webp

Başvurular Nasıl Yapılacak?

İlana başvurular 23 Mayıs 2023 ve 29 Mayıs 2023 tarihleri arasında yapılacaktır. https://esube.iskur.gov.tr/ adresi üzerinden online, ALO 170 hattı üzerinden arayarak ve ilgili Şube Müdürlüğünden şahsen yapılacaktır. Alımlar Muğla, Tekirdağ ve Kayseri ilinde yapılacaktır.

Yorum Yapmak İçin Tıklayınız0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler