Emekli Olmayan ve 55 Yaş Altı Kişilere Müjdeli Haber Geldi! İş Bankası Garanti Bankası ve Akbank Duyuruyu Sonunda Yaptı!

Üç banka, yani Garanti Bankası, Akbank ve İş Bankası emekli olmayanlar için yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası açıkladı.

Yayınlanma:
Emekli Olmayan ve 55 Yaş Altı Kişilere Müjdeli Haber Geldi! İş Bankası Garanti Bankası ve Akbank Duyuruyu Sonunda Yaptı!

Bankalar son dönemde işlemlerini yürüterek ve kredi kullandırarak, kampanyalarda nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşların emekli aylığı almadığı bir kampanya geliştirdi. Bankalar, Garanti Bankası, Akbank, İş Bankası üzerinden başvuru yaparak, gelir belgesi istemeden kredi kullanacak tüm vatandaşlara 50000 TL'yi anında sağlıyor. Garanti Bankası, İş Bankası ve Akbank üzerinden başvurmak isteyenlerin işlemleri tamamlanacak ve bankanın şartlarına uymaları koşuluyla yetki verilen krediler hesaplarına yatırılarak kullanılacaktır.

Garanti Bankası, İş Bankası ve Akbank üzerinden kredi başvurusunda bulunan vatandaşlar, banka müşterisi olarak işlemlerini tamamladıkları için nakit ihtiyaçları olması durumunda kredi ödemelerini kolaylıkla gerçekleştirebiliyor. Banka kredi notu yeterli olan tüm vatandaşlar nakit kredi kullanmak isterse, bu bankalar aracılığı ile işlemlerini gerçekleştirebilecek ve onaylanan kredileri diledikleri zaman hesaplarına yatırarak kullanabileceklerdir.

sube-organizasyonlarimiz736x480-1280x720.jpg

Bu 3 Bankaya Kredi Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır?

Acil ihtiyacınız olması durumunda kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, iş yapacağınız bankanın internet sitesindeki kredi başvuru formunu doldurabilirsiniz. Garanti Bankası, İş Bankası ve Akbank kullanan vatandaşlar, hangi bankanın müşterisi ise bankaların internet şubesi ve mobil bankacılığını kullanarak şubeye gitmeden bankacılık ve kredi işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

thumbs-b-c-bdb6643acd499b36ec1d6501b01e41bd-1280x720.jpg

Garanti Bankası İş Bankası ve Akbank, yürüttüğü kampanyalarda kişilere uygun faiz oranlarıyla işlem imkanı sunarken, kredi ödemesi yapacak tüm vatandaşlara 3 ay vadeli kredi işlemi de sunuyor. Dilerseniz kredi başvurusunda bulunmak isterseniz de iş yapmak ve kredi kullanmak için en yakın banka şubesine uğrayabilirsiniz. Bireysel müşteri ve sigortalı bir işi varsa, 55 yaşını doldurmamış tüm vatandaşlar bu bankaları kimlik ve gelir belgeleriyle daha yüksek limitlerle kullanabilirler.

616x321-8-ekim-2022-akbank-banka-sistemi-uygulamasi-neden-coktu-akbankta-neler-oluyor-akbank-mobilde-sorun-mu-var-1665216283204-2-1280x720.jpg​​​​​​​

Ticari faaliyette bulunan müşterilerin başvuru yapabilmesi için SGK hizmet listesi ve bir önceki aya ait maaş bordrosunu bankaya ibraz etmesi gerekmektedir. Kamu personelinin sadece iş ve gelir belgelerini ibraz etmesi yeterlidir. Bu koşullar kapsamında kredisi kabul edilenler, ihtiyaç kredilerini kendilerine özel geri ödeme planı ile kullanabilecekler.