Emma Watson’un Başı Yine Hackerler ile Dertte (Emma Watson’un Fotoğrafları Hacklendi)


Hollywood’un ünlü ismi Emma Watson ile ilgili bir son dakika gelişmesi yaşandı.

Harry Potter film serisi ile ünlenen ve dünya çapında milyonlara takipçisi olan güzel oyuncu Emma Watson, hackerlerin kurbanı oldu.

Yakında vizyona girecek olan Güzel ve Çİrkin filminde başrol oynayan dünyaca ünlü isim Emma Watson’un özel fotoğraflarının içinde olduğu bir dosya, hackerler tarafından çalındı ve kosan bir site üzerinden yayınlandı.

Başarılı bir oyuncu olmasının yanı sıra Birleşmiş Milletler temsilcisi görevini de yürüten Emma Watson, hackerlar tarafından çalınan ve korsan bir site üzerinden yayınlanan fotoğraflarında, bir mayo reklamında verdiği öel pozlar olduğu öğrenildi.

Öte yandan alınan son dakika bilgilerine göre yayınlanan görüntülerde banyoda çıplak bir kadının olduğu fotoğrafı da bulunduğu iddia edildi. Ancak güzel oyuncu Emma Watson, bu kişinin kendisi olduğu iddiaları reddetti. Öte yandan 26 yaşındaki güzel oyuncu, konunun mahkemeye taşınacağını duyurdu.

Menajerden Açıklama

Güzel oyuncunun menajerinden konu ile ilgili bir açıklama geldi. 26 yaşındaki İngiliz oyuncunun menajeri, “Birkaç yıl önce Emma’nın kıyafet provasında çekilmiş fotoğrafları çalındı. Bunlar çıplak fotoğraflar değil. Avukatlar görevlendirilmiş durumda ve konuyla ilgili yorum yapmayacağız.” açıklamalarını yaptı.

emma watson ile ilgili görsel sonucu

2014’te de Başına Aynı Olay Geldi

Bu ünlü oyuncu Emma Watson’un başına gelen ilk skandal değil. Daha önce 2014 yılında yine Emma Watson’un çıplak fotoğraflarını ele geçiren korsanlar, onu fotoğrafları yayınlamakla tehdit etmişti.

emma watson ile ilgili görsel sonucu

5haber.com  |  Ankara

Sosyal Medya’da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News’te Abone Ol


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.