En güzel Miraç kandili mesajları ve resimli kandil mesajları

Miraç kandili bu sene 21 Mart’ta kutlanıyor. Recep ayı içerisinde yer alan miraç kandili oldukça önemli bir gecedir. Miraç kandili gecesi Hazreti Muhammed’in göğe yükseldiği gece olması sebebiyle önemlidir. Sizler için en güzel kandil mesajları hazırladık. sevdiklerinize göndermeniz  için resimli mesajlar hazırladık. Fazileti bol olan bu gecede sevdiklerinizin de duasını almak için miraç kandili resimli mesajları onlara gönderebilirsiniz.

“Miraç kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

En ışıltılı bakışların gözlerinde , en tatlı sözlerin kulaklarında , tüm mutlulukların avuçlarında ve sosnsuz sevgilerin gönlünce  yaşayacağı nice mutlu kandillere..

Mevla çekirdeğe orman gizlemiş, yılanın zehrine derman gizlemiş, tahıl tanesine harman gizlemiş, mübarek gecelere cennet gizlemiş, Hayırlı kandiller..

Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. ölümü bile ayırır sanmayan gönüller vardır. mesafeler araya set çekmişse ne çıkar , dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller..

Avuçların açıldığı , gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarla birleşmek dileğiyle Miraç kandiliniz mübarek olsun.

Alemlere rahmet olarak gönderilen Hz. Peygamberimizin miraca çıkmasıyla bize verilen müjdeye nail olan ümmetin miraç kandili mübarek olsun.

Gün vardır,bin yıldan uzun gelir bize , bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimiz’e. hayırlı kandiller …

Peygamber Efendimiz buyurdular ki: Hatırlayan güzelse, hatırlanan da güzeldir. gül bahçesine giren ya gül olur, yada gül kokar manevi bollukların yaşandığı bir gece olması dileğiyle , kandiliniz mübarek olsun…

Ben beni seven Ümmetimi almadan cennete girmem, diyen sevgilinin ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile… Miraç kandiliniz mübarek olsun.”

 

 

 

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir