En güzel resimli cuma mesajları ve sözleri

Cuma günü sevdiklerine, akrabalarına uzaktaki yakınlarını hatırlayarak mutlu etmek isteyenler için cuma mesajları hazırladık. Müminlerin mübarek günü olarak kabul edilen cuma günü sevdiklerimize dua istek için cuma mesajları paylaşmanız için en güzel cuma mesajlarını görsel olarak hazırladık.

Dua Aşk’tır, Dua huzurdur, Dua Umuttur. hayırlı huzurlu Umutlu aşk Dolu Hayırlı Cumalar olsun .

Cennetin bahçelerinin gülleri yüzüne, Bülbüllerin nağmeleri diline, Allah sevgisi gönlüne , bu güzel günün bereketi  üzerine olsun. Hayırlı Cumalar

Nefret olan yere sevgi, Ümitsizlik olan yere ümit, Üzüntü olan yere sevinçler  dolsun taşsın inşallah. Hayırlı cumalar.

Allah’ım ümidimi kaybettiğimde, senin yazdığın kaderin, hayallerimden daha güzel olduğunu hatırlat. Hayırlı cumalar.

Ey nefsim! Şeytana yem olmakmı yoksa cennette gül olmakmı niyetin? Bırak yakamı secde edeyim. Sen huzura er ben imanla öleyim. Rabbim hepimizi imanla ölen kullarından eylesin. hayırlı cumalar.

Cuma gibi günümüz var. islam gibi dinimiz var. muhammet gibi sahibimiz var. Allah dedim dostum dedim. 99 isminin üstünemühür vurdum. Hayırlı cumalar.

Dünyada bir olan sende bin olsun, Kainatta damla olan sende okyanus olsun. El açıp dua ettiğin her şey buğün kabul olsun. Hayırlı cumalar.

Allahümmesalli  ve ala seyyidine muhammed ve ala ali seyyidina muhammet. Hayırlı cumalar.

Allah bütün sıkıntıda olanları es- selam adıyla selamete çıkarsın. Hayırlı cumalar.

Duaların geri çevrilmeyeceği bu mübarek günde Allah dualarımızı kabul etsin. Güzel mevlam bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın. Hayırlı cumalar .

Yakınlık ne zamanla ne mekanla sınırlıdır.. Eller Allah’a açıldığında akla ilk gelen sevilenlerdir. Aklımda, yüreğimde ve duamdasınız. Hayırlı cumalar

Ömrümüzün hikayesini yazan en büyük ve en güzel yazıcı olan Rabbim, gönlünüzden geçen güzellikleri alnımıza kader diye yazsın. Hayırlı cumalar.

Allahım aklıma ilim ve hikmet , fikrime feraset ve basiret , bedenime sıhhat ve afiyet, ruhumada , tekamul ve metanet ihsan eyle. Hayırlı cumlar.

Rabbim bizleri yüreği paslanmış, adını anmayı unutmuş insanlarla karşılaştırma. Hayatı anlamı ile yaşat bizlere. Hayırlı cumalar.

Herkese hayırlı cumalar.

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir