Eşinden boşanan 6 çocuk annesi, adliye önünde halay çekti baklava dağıttı


1,5 sene süren boşanma davası sonrası adliye önünde oynadı.

Hatay’da yaşanan olayda, merkez Antakya İlçesi’nde yaşamakta olan ve 6 çocuk annesi olduğu öğrenilen 39 yaşındaki Ayten Kılıç, eşinden boşanmak için mahkemeye başvurdu.

208 yılında mahkemeye başvuru yapan Kılıç, muradına 2020 yılında vardı. 1.5 yıl süren boşanma davasının karar duruşması bugün yapıldı ve hakim, çifti boşadı.

Mahkemenin boşanma kararını vermesi sonrası büyük mutluluk yaşayan Ayten Kılıç, adliye önüne davul zurna getirdi ve çocukları ile birlikte Hatay Adliyesi’nin önünde halay çekti.

İşte o anlar:

Masa Kurdu Baklava Dağıttı

Daha sonra bir masa kuran Kılıç, yanında getirdiği malzemeleri masaya koydu ve kuru pasta, baklava ve içecekleri vatandaşlara ikram etti.

Çocukların da destek verdiği boşanma sonrası adliye önü oldukça hareketlendi.

Bölgedeki basın mensuplarına konuşan Kılıç, daha önce bir evlilik daha yaptığını ifade etti ve 2’nci evliliğini yaptığını ancak çok kötü günler geçirdiğini söyledi.

Şiddetli geçimsizlik yüzünden boşanma davası açtığını ifade eden Kılıç, “2 yıldır evliydim, evliliğim 2 ay sürdü, 2 aydan sonra mahkemeye başvurduk ve 1,5 yıldır boşanmaya çalıştım, dava yeni bitti. Adak adamıştım, ‘Kurtulacağım gün baklava dağıtacağım’ dedim ve yaptım. Ben de çocuklarım da çok sevinçliyiz. Mahkemeyi kazandım, kutluyorum.” dedi.

Kılıç açıklamasında, bundan sonra tek isteğinin 6 çocuğuna hem annelik hem de babalık yapmak olduğunu ifade etti.

Sosyal Medya’da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News’te Abone Ol


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.