Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde Vasfi Arşan Çelik Sürprizi

ATV ekranlarında yayınlanan izlenme rekoru kıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Vasfi Arşan Çelik 78.bölümde sahneye çıkmaya hazırlanıyor.

Vasfi Arşan Çelik kimdir ve kim canlandırıyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer alacak 78.bölümde diziye dahil olacak. Ünal Kaplan’ın kendisinden gizlenen oğlu karakterini kimin canlandırdığı merak konusu oldu. Vasfi Arşan Çelik gerçekte kimdir kim canlandırıyor sorusu dizi fanatikleri tarafından merak edildi. Kulislere bomba gibi düşen bu iddaa şimdiden en çok konuşulanlar arasına girmiş durumda.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer alacak. 78. bölümde diziye dahil olacak olan Vasfi Arşan Çelik karakteri merak uyandırdı. Ünal Kaplan (Tarık Ünlüoğlu) Ünal’ın kendisinden gizlenen oğlu olarak ortaya çıkacak olan Vasfi Arşan Çelik gerçekte kimdir kim canlandırıyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 78. bölümde Ünal Kaplan’ın oğlu Vasfi Arşan Çelik karakteri diziye 78. bölümde dahil olacak. Sosyal medyada büyük ses getiren, dizinin fanatikleri ve tüm izleyiciler buna çok şaşıracak. Daha önce başka bir isim konuşulmuştu, Yalnız ünlü oyuncu Vasfi Arşan Çelik’in bu rolü kapmış gibi iddia ediliyor.

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol