Fazilet Hanım ve Kızları 9. bölüm tek parça (Yeni bölüm fragmanı yayınlandı)


Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları, önceki akşam ekranlara gelen son bölümü ile binlerce kişiyi televizyon başına kilitledi. Her haftanın Pazartesi günü ekranlara gelen Fazilet Hanım ve Kızları dizisini, önceki gün ekranlarda izleyemeyenler, internet üzerinde dizinin ekranlara gelen son bölümünü araştırmaya başladı. Peki Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin son bölümünü nasıl izlerim? Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte tüm cevaplar.

Önceki akşam yayınlanan son bölümde Fazilet, Hazan’ın çeki yırtmasıyla birlikte büyük bir şok yaşarken, Sinan’ın sahte aşk itirafı Hazan’ın ayaklarını adeta yerden keser. Sebep olduklarının ağırlığı altında kıvranmaya devam eden Sinan ve ona inanmaya ilk kez bu kadar hazır olan Hazan, kendilerini plansız bir şekilde hayatlarının en sıra dışı gecelerinden birini geçirirken bulur.

Yırtılan çek şokunu üstünden henüz atlatamayan Fazilet ise Hazım ve Kerime arasındaki büyük sırrın peşinde, gizli gerçeğe adım adım yaklaşır. Babasıyla köprüleri atan Yağız’ın yolunun Ece’yle yeniden kesişmesi büyük bir yanlış anlamanın fitilini ateşlerken, Yağız, otel odasındaki geceyi yeniden sorgulamaya başmaktadır.

Öte yandan Fazilet Hanım ve Kızlar dizisinin önceki akşam ekranlara gelen bölümünde, Hazan ve Sinan’ın uzun gecesi, Sinan için artık oyunun sonudur. Daha önce hiç hissetmediği duyguları keşfetmeye başlayan Sinan, pişmanlık sancılarıyla kıvranırken kendini büyük bir çıkmazda bulur. Sinan ve Hazan arasında olanları artık kaldıramayan Nil’in tehlikeli tuzağı ise dengeleri değiştirmek üzeredir.

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin son bölümünü izlemek için aşağıda bulunan bağlantı adresini kopyalayarak yeni sekmede açabilirsiniz.

http://www.startv.com.tr/dizi/fazilet-hanim-ve-kizlari/bolumler/9-bolum

Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

5haber.com  | Ankara

Sosyal Medya’da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News’te Abone Ol


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.