Fenerbahçe Olympiakos maçı sonrası capler havada uçuştu

Fenerbahçe Olympiakos karşılaşması sonrasında ssyal medya caplerle yıkıldı. İşte Fenerbahçe'nn avupa şampiyonluğu sonrasında yapılan bir birinden komik capsler.

Yayınlanma:
Fenerbahçe Olympiakos maçı sonrası capler havada uçuştu

Önceki akşam oynanan ve Fenerbahçe'nin galibiyeti ile sona eren karşılaşma sonrasında sosyal medyada ve forum sitelerinde capsler havada uçuştu. İşte Fenerbahçe'nin Olympiakos galibiyeti sonrasında yapılan bir birinden komik capsler.

Şampiyonluğu Havadan İzlediler

Bangkok-İstanbul seferi yolcularına sürpriz yaparak Fenerbahçe ve Olimpiakos'un İstanbul'da karşı karşıya geldiği final maçını, 30 bin feette canlı izleme imkanı sundu.

İstanbul'da düzenlenen THY Euroleague 2017 final maçında Fenerbahçe ile Yunan temsilcisi Olimpiakos karşı karşıya geldi. Sinan Erdem Spor Salonu'ndan oynanan maçta Fenerbahçe 80-64 galip gelerek THY Avrupa Ligi Şampiyonu oldu.

30 Bin Fette Canlı Yayın

Turnuvanın resmi sponsoru THY, Türkiye saatiyle saat 21.00'de başlayan mücadeleyi, bu saatte seyahat eden Bangkok-İstanbul seferi yolcularına sürpriz yaparak 30 bin feet yükseklikten canlı yayınladı. THY yolcuları, Wifi ve Live TV uygulaması bulunan uçakta final maçını uçakta izleme imkanı buldu. Bangkok-İstanbul seferini gerçekleştiren TK65 sefer sayılı tarifeli uçuşunda yolcular şampiyonluk maçının heyecanına ortak oldu. Fenerbahçe forması giymiş bir yolcu ise takımının galibiyetini alkışlarla kutlayarak, THY'na teşekkür etti.

5haber.com  | Ankara