Fi yeni bölüm fragmanına Serenay Sarıkaya ile Mehmet Günsür’ün sahneleri damga vurdu (Fi yeni bölüm ne zaman saat kaçta?)


İnternet dizi platformu Puhu Tv üzerinden yayınlanan ve yayınlandığı her bölüm yüz binlerce kişi tarafından büyük bir merak ve heyecanla izlenen Fi dizisinin yeni bölüm fragmanları geçtiğimiz hafta yayınlanmıştı.

Yayınlanan 7. 8 ve 9. bölüm fragmanlarının ardından yeni bölümler büyük bir heyecanla beklenirken, Puhu Tv, yeni bölümlerin 19 Mayıs tarihinde izleyici ile buluşacağını duyurmuştu. Ancak takipçilerin güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’ya yoğun talipleri doğrultusunda Sarıkaya, Puhu Tv’ye ve Ay Yapıma bir tweet attı ve yeni bölümün erken yayınlanmasını sağladı. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan 7. bölümün ardından 8 ve 9. bölümler beklenmeye başladı. 8 ve 9. bölümler için geri sayımda son günlere girilirken fragmanlar izleyici ile buluştu.

Serenay Sarıkaya’nın Sevişme Sahnesi Yeni Bölüme Damgasını Vuracak

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, filmlerde oynadığı ateşli sahnelerle sürekli olarak gündemde kendine yer bulurken, beklenen Fi 8 ve 9. bölümlerde yine böyle bir sahne ile karşımıza çıkacak. Yayınlanan fragmandan gördüğümüz kadarıyla yeni bölümde yine Serenay Sarıkaya rüzgarı esecek.

İzlenme rekorları kıran fragmanda Serenay Sarıkaya ile Mehmet Günsür’ün ateşli sahnesi sosyal medya üzerinde günün konusu oldu.

Kerem Bursin’den Sevişme Sahnesi Açıklaması

Serenay Sarıkaya’nın sevişme sahneleri ile ilgili sevgilisi Kerem Bursin’e yöneltilen soruya Bursin şu şekilde cevap vermişti:

“Serenay’ın iş disiplinine hayranım. Kendini sürekli geliştiriyor. Biz oyuncuyuz. Birbirimizin işine saygılıyız. Böyle sahnelere takılmıyoruz, problem yok.”

Yeni Bölüm Ne Zaman? Nasıl İzlerim?

Fi dizisinin 8 ve 9. bölümleri Puhu Tv platformunda 19 Mayıs günü yayınlanacak.

5haber.com  | Ankara

Sosyal Medya’da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News’te Abone Ol


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.