Fiat Ticari Aracını Satışa Sundu: 363 bin Liraya Satış

Fiat ticari aracını satışa sundu. Mart ayı ile sıfır araç piyasası harekete geçti. Mart ayında Fiat, ticari aracını satışa sunarken fiyatını da belirledi. 363 bin lira..

Yayınlanma:
Fiat Ticari Aracını Satışa Sundu: 363 bin  Liraya Satış

Sıfır araç piyasasında öne çıkan Fiat, 363 bin liralık modelini satışa çıkardı. Öyle ki sıfır araç piyasasında rekabet seviyesi bir hayli yüksek şekilde devam ediyor. Markalar arası hem yeni tasarım araçlar hem de modeller konusunda kıyasıya bir rekabet ortamı yaşanmaya başlanıyor. Fiat onlardan biri olurken, yeni satış listesini de müşterilerine özel olarak sunmaya başladı. Bu sayede çok daha hesaplı bir alışveriş fırsatlarından yararlanmanızı sağladı.

Fiat birçok modellerinde Mart ayına giriş yapılmasıyla satış yapmaya başladı. Ayrıca markanın bir başka dikkat çeken yanlarından biri de modellerde ciddi indirime gitmesi oldu. Fiat Doblo’yu kısa bir süre önce tanıtarak tüm dikkatleri kendi üzerine çekmeyi başarmış olan Fiat, 363 bin liralık modeliyle esip gürleyecek.

Fiat Ticari Araç Satış Fiyatlarında İndirim Fırtınası

Fiat, otomotiv sektöründe ön plana çıkmayı başarmış olan en önemli markalardan biri haline gelmiş durumda. Fiat güvenilir marka tarafından sektörde de pek çok farklı stillere sahip olan modeller çıkmaya devam ediyor. Öyle ki onlardan biri olarak karşımıza Fiat Doblo olduğunu söylemek mümkün. Fiat ticari araç için satış listesini belirledi. Buna göre belirlenen güncel fiyat etiketine bakıldığı zaman 363 bin TL olduğunu söylemeliyiz.

tofasin-cocugu-fiat-doblo-uretimi-ispanyaya-gecti.jpg

Ülkemizde ticari araçlara ilgi düzeyi bir hayli fazla. Fiat bunların farkında olarak araç kullanıcıları için her fırsatta oldukça şık olan ticari araçları sunuyor. Bu sayede oldukça şık, kaliteli tasarıma sahip olan Fiat ticari araçlarla müşteri ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olunuyor.

Fiat Ticari Araçlarla Piyasada İhtiyaçları Karşılıyor!

Ticari araçlar her daim ihtiyaç haline dönmeye devam ediyor. Ayrıca araç sınıfına bakıldığında ticari araçların da son dönemde bir hayli önemli olduğunu söylemek mümkün. Bunun farkında olan Fiat, tasarlamış olduğu ticari araçlarla müşteri ihtiyaçlarına da doğrudan hitap ediyor. Fiat ticari araçlarında öncü olan markalardan biri olurken fiyatlarında da sürekli güncellemelere başvuruyor.