Ford Connect fiyatları tam anlamıyla dibi gördü!

Ford Connect fiyat listesi herkesi şaşkına çevirdi. Büyük bir indirim fırsatı ile satışa sunulan araç kelimenin tam manasıyla dibi görmüş durumda. İşte Ford Connect'in özellikleri ve fiyatı...

Yayınlanma:
Ford Connect fiyatları tam anlamıyla dibi gördü!

Ford Connect, Ford Otosan tarafından üretilen bir hafif ticari araçtır. İlk olarak 2002 yılında tanıtılmıştır ve o zamandan beri birçok farklı model ve varyasyonu üretilmiştir.

Ford Connect, iki farklı boyutta mevcuttur: kısa ve uzun dingil mesafesi. Kısa dingil mesafesi, özellikle şehir içi kullanım için uygun olan bir panelvan veya ticari minibüs olarak kullanılabilirken, uzun dingil mesafesi daha büyük bir yük kapasitesine sahip panelvan olarak kullanılabilir.

ford-connect-2.jpg

Ford Connect özellikleri

Yeni Ford Connect modelleri, 1.5 litrelik EcoBlue dizel motorlar veya 1.0 litrelik EcoBoost benzinli motorlarla donatılmıştır. Araç, 6 ileri manuel veya 8 ileri otomatik şanzımanla sunulmaktadır. Ayrıca, arka tarafında geniş bir yük alanı ve farklı yükleme seçenekleri sunan pratik bir yükleme bölmesi vardır.

Ford Connect, sürüş güvenliği için bir dizi teknolojik özellik içerir. Örneğin, Acil Durum Fren Desteği, Sürüş Destek Sistemi, Hız Sabitleyici, Park Yardımcısı, Otomatik Farlar ve Yağmur Sensörü gibi özellikler standart olarak sunulur.

Ford Connect, kullanım amacına bağlı olarak birçok farklı özellik ve aksesuarla özelleştirilebilir. Örneğin, araçta navigasyon, geri görüş kamerası, deri kaplı direksiyon simidi, ısıtmalı ön cam ve yolcu kabinindeki havalandırma gibi özellikler mevcuttur.

ford-connect-3.jpg

Ford Connect fiyatları

Sonuç olarak, Ford Connect geniş bir yükleme kapasitesi, pratik yükleme alanı ve güvenilir bir sürüş deneyimi sunan bir hafif ticari araçtır. Ford Connect'in fiyatları şu şekildedir:

  • Titanium Kombi 2.0L 122PS 7 İleri Otomatik Dizel Euro 6.2 769.400 TL
  • Active Kombi 2.0L 122PS 7 İleri Otomatik Dizel Euro 6.2 825.600 TL