Ganyotçu Ebubekir Öztürk’ün İzmir Marşı’nı küfürlü şekilde söylediği video ortaya çıktı

Kolpaçino adlı sinema filminde hayat verdiği ‘Ganyotçu’ karakteriyle hafızalara kazınan ve büyük bir hayran kitlesi olan ünlü oyuncu Ebubekir Öztürk’ün, İzmir Marşı’nı değiştirerek orijinal sözlerinin yerine hakaret ve küfür dolu sözlerle doldurduğu o anlara ait bir video ortaya çıktı.

Bir otomobilin içinde çekildiği anlaşılan videoda ‘ İzmir Marşı’nı söyleyen Ebubekir Öztürk ve arkadaşları, marştaki ‘ İzmir’in dağlarında çiçekler açar’ sözlerini ‘ İzmir’in dağlarının … koyayım’ şeklinde değiştirdikleri ortaya çıktı. İşte o anlara ait görüntüler.

Twitter’de TT Oldu

Ünlü oyuncu Ebubekir Öztürk ile arkadaşlarının bundan yaklaşık olarak bir ay önce çekildiği tahmin edilen video sosyal medyaya düştü. Sosyal medyada çokça paylaşım alan bu videoya tepkiler çığ gibi büyüyor. Öztürk ve arkadaşlarının Milli Mücadele dönemiyle özdeşleşen marşta yaptıkları hakaret içeren değişim, sosyal medya büyük tepki topladı. Videonun çekildiği dönemde İzmir Marşı referandum sürecinde çokça gündeme gelmişti.

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, yerel haberlerden, magazin haberlerinden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir