Garanti Bankası Faizsiz Kredi Sağlıyor! Banka Nakit Avans Fırsatı Sunacak!

Birçok banka, insanların benzersiz ihtiyaçları için uygun oranlarda nakit para çekmelerini kolaylaştıracak adımlar attıktan sonra yeni girişimlerini açıkladı. Bu bankalardan biri olan Garanti BBVA, 10.000 TL'ye kadar faizsiz ve...

Yayınlanma:
Garanti Bankası Faizsiz Kredi Sağlıyor! Banka Nakit Avans Fırsatı Sunacak!

Birçok banka, insanların benzersiz ihtiyaçları için uygun oranlarda nakit para çekmelerini kolaylaştıracak adımlar attıktan sonra yeni girişimlerini açıkladı. Bu bankalardan biri olan Garanti BBVA, 10.000 TL'ye kadar faizsiz ve taksitsiz nakit avans kullandıracak. Ayrıca başvuru için mobil cihaz kullanılması da kabul edilecektir.

Faizsiz 10 Bin TL’lik Nakit Avansı Kimler Alabilecek?

Basit başvuru seçenekleri ve pratik geri ödeme seçenekleri sunan nakit avans kampanyasında 10.000 TL'ye varan ödemeler yapılacak. Vatandaşlar, başvuru ve kabul işlemlerinin ardından nakit avans seçeneklerinden kolaylıkla yararlanabilecek.

6 Ay Vadeli Ödeme Fırsatı

Ayrıca Garanti BBVA'nın 10.000 TL'lik taksitli nakit avans kampanyası kapsamında ücretsiz ve faizsiz 6 ay taksit seçenekleri de sunulacak. Bu yöntemde sadece fiilen kullanılan tutar uygun bir ödeme planı kullanılarak zaman içinde ödenir. Faizsiz ve komisyonsuz nakit avans seçeneklerini kullanmak isteyenlerin mobil cihaz üzerinden başvuru yapması gerekmektedir.

Faizsiz Nakit Avans Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası'ndan yararlanmak için başvuru sahiplerinin 1 Ocak – 31 Ocak 2023 tarihleri arasında başvuru yapması gerekmektedir. Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirerek, belirtilen süre içinde uygun Garanti BBVA kredi kartlarına başvurun. Başvurusu kabul edilen vatandaşlar 10.000 TL'ye kadar vade farksız 6 taksitte nakit avans almaya hak kazanacak.

Faizsiz Nakit Avans Kampanyası Detayları

Garanti BBVA Cep'ten ilk kez bankaya üye olacaklara 10.000 TL taksitlerle %0 faizle nakit avans imkanına ilişkin detaylar;

  • Programdan yararlanabilmek için Garanti BBVA Mobil'e müşteri olarak kaydolma işleminin tamamlanmış olması gerekmektedir. Herhangi bir nedenle Garanti BBVA Cep'ten uzaktan müşteri olma işleminin tamamlanamaması ve bunun yerine şubeden yapılması gereken durumlarda kampanyadan yararlanamazsınız.
  • Kampanya sadece BonusFlask, Garanti BBVA İnternet ve Garanti BBVA Mobil üzerinden yapılan kredi kartı başvurularında geçerlidir.
  • Kredi kartı başvurusu onaylandıktan bir gün sonra kampanya tanımlaması yapılır.
  • Kampanya süresince 6 taksitte maksimum 10.000 TL Ödemelerde Nakit Avans kullanılabilir. 10.000 TL'yi aşan taksitli nakit avans çekimlerinde veya 6 taksit dışındaki vadelerde, çekilen tutarın tamamına cari nakit avans faizi uygulanacaktır.