Garanti Bankasından Anında Kredi İmkanı (75 Bin TL’ye Uygun Faizli Kadar Kredi)

Garanti Bankası tarafından vatandaşlara hızlı kredi kampanyası.

Türkiye Bankacılık sektörünün önde gelen bankalarından olan Garanti, ara dönemlerde düzenlediği kredi kampanyaları ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor. Artık kredi başvurusu için banka şubelerine gitmenize gerek yok. Garanti Bankası tarafından müşterilere sağlanan cep şube ile kısa süre içinde kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Garanti Bankası tarafından sağlanan kredi kampanyasına başvuruda bulunmak isteyen vatandaşların Garanti Cep Şube kullanıyor olması gerekiyor. Garanti cep şubesi hesabınız yok ise hesap açabilirsiniz. Garanti Cep şubesi açmak isteyen vatandaşlar, Garanti Bankası resmi internet sitesi üzerinden cep şube hesabı açabileceklerdir. Garanti Cep Şube hesabı açan müşteriler, Garanti Dijital Kredi kampanyasına başvuruda bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası tarafından sağlanan cep şube sayesinde kredi notunuzu ve risk raporunuzu öğrenebilirsiniz.  Maaşlarını Garanti Bankasından alan müşteriler, Cep Şube ile 75 bin Türk Lirasına kadar başvuru yapabileceklerdir. Maaşını Garanti Bankasından almayanlar ise 25 bin Türk Lirasına kadar kredi alabilir.

5 bin liralık dijital krediye Garanti Bankası, 3 ile 48 ay arasında vade imkanı veriyor. Bunun için kredi tahsis ücreti, 26.25 TL olarak öne çıkarken, en az da 75 lira sigorta bedeli de ödüyor.

5 bin liralık kredi için kredi faiz oranı 1,79, 12 bin liralık bir kredi için faiz oranı 1,54, 25 bin liralık kredi için faiz oranı 1,36 ve 75 bin liralık kredi için se faiz oranı 1,16’dır.

5haber.com  |  Ankara

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir