Etiket arşivi: 6 mart on numara

6 Mart On Numara Çekiliş Sonucu (Devirli On Numara Sonucu)

Milli Piyango İdaresi tarafından her haftanın Pazartesi günü gerçekleştirilen On Numara çekiliş sonucu açıklandı mı? 6 Mart On Numara çekilişi sonucu açıklandı mı? Devirli On Numara çekiliş sonucu açıklandı mı? İşte 6 Mart Pazartesi 2017 On Numara çekilişi ile ilgili son dakika bilgileri.

MPİ tarafından her pazartesi günü gerçekleştirilen noter huzurunda gerçekleştirilen On Numara çekilişi bu hafta devirli olarak gerçekleşiyor. Önceki hafta gerçekleşen on numara çekilişinde çıkan sayıları kimse biletlerinde doğru tahmin edemeyince 289 bin Türk Liralık bu haftaya devretti.

6 Mart On Numara Sonucu

Oyunun Özellikleri

İdaremizce 06.08.2002 tarihinden itibaren yeni bir on-line Sayısal Oyun daha oynatılmaya başlatılmıştır.

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayileri
8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri,
10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlükçe ödenmektedir.

5haber.com  |  Ankara