Etiket arşivi: acun ılıacalı

Acun Ilıcalı koronavirüs açıklaması yaptı : “Türk olmaktan yine gurur duydum”

TV 8 ekranlarına gelen survivor 2020 nin Dominik’te çekimlerine devam edilmesi ile ilgili açıklama yaptı. Açıklama yapan Acun Ilıcalı Korona virüs salgınından dolayı önlem aldıklarını söyledi.

Dominikte Survivor çekimlerinin dışarıya giriş çıkışlara kapalı güvenli bir alanda yapıldığını açıkladı. Yurt dışından gelenlerin 14 gün karantinada olduklarını korona virüse karşı tüm yapım olarak önlemlerini aldıklarını bildirdi. Sözlerine  şöyle devam eden Acun Ilıcalı “Survivor çekimleri için Dominik’te  belli bir alanda yaşıyoruz bizim bulunduğumuz alanda salgın şu anda yok biz özel bir alandayız milli park bizim bulunduğumuz yere giriş çıkış yok bulunduğumuz yere iki güvenlik alanından geçerek ancak içeriye giriş çıkış yapılıyor. Bildiğimiz kadarıyla virüs taşımıyoruz son derece dikkatliyiz ve bütün önlemleri aldık.” dedi

Korona virüsün tüm dünyayı etkisi altına alması ile Ilıcalı sözlerinde “Türk olmaktan dolayı yine gurur duydum. Çok mutlu olduğum bir dönemi yaşıyorum, bunu herkesin de bilmesini istiyorum. Çok önemli bir ayrıntı insanlar gözünden kaçabiliyor ama ben bizzat takip edip gördüğüm için bunu sizlere anlatmam lazım. Bu mutluluğu, bu gururu, bu farkı sizin de yaşamanızı istiyorum. Dünyanın birçok yerinde karantinalar oldu. Bu karantina sürecinde de insanlar evlerine girdiler, evlerinden dışarı çıkamıyorlar. Bütün dünya için bizim yaşadığımız şartlar söz konusu! Fakat arada şöyle bir fark var, dünyanın birçok yerinde sokağa çıkma yasağı uygulanıyor. Belli bir saatten sonra sokağa çıkarmıyorlar insanlar. Buradaki çok önemli sebep de şu; dükkanların ve işyerlerinin yağmalanmasından korkuyorlar, bu konuda bir güvence yok.”  dedi.