Etiket arşivi: acun ılıcalı

Survivor 2020’de Elenen İsim Belli Oldu

Heyecanla izlenenTV 8 ekranlarının  yarışma proğramı Survivor 2020 60. bölümüyle ekranlardaydı. Eleme heyecanının yaşandığı bölümde kimin veda edeceğini SMS oylamasıyla belirlendi.

Cumartesi ve Pazar günlerin de halk oylaması yapılıyor. çıkan sonuca göre elenen isim belli oluyor. Dokunulmazlığı kaybeden gönüllülerin ada konseyinde çıkardıkları eleme adayı Gizem olurken , ada oylamasında en çok adı çıkan Yunus Emre ise ünlülerin ilk eleme adayı oldu.

Bu haftanın ilk eleme adayları Gizem ve Yunus Emre olmuştu. Haftanın  birincileri açıklandıktan sonra ünlüler takımında ise ilk 2’de yer alan isimlerden Aycan Ersın’i seçti Mert ise Sercan’ın ismini söyledi.

Gönüllü’ler takımında ise ilk 32te yer alan isim Cemal Can Yasin’in ismini verdi. Barış ise Ardahan’ı aday gösterdi. Böylelikle Yasin, Ardahan, ve Gizem haftanın eleme adayı oldu.

Survivor 2020’nin  veda eden ismi Acun Ilıcalı tarafından SMS oylaması sonucuna göre  o ismin Gizem olduğunu açıkladı.

r’ın bu akşamki bölümünde gözler adaya veda edecek isme çevrilmişti. Acun Iıcalı SMS oylaması sıralaması ile adaya veda eden ismin Gizem olduğunu açıkladı

Survivor’da kavga eden Barış ve Yasin’in Cezası ne oldu ?

Survivor’da Barış ve yasin’in yarışma sırasında  kavga etmesi ile iki yarışmacıyı Acun Ilıcalı ödül oyunundan İhraç etmişti.

Sevilen yarışma proğramı Survivor dün akşam 52. bölümü ile ekranlara geldi. Aynı takımda yarışan Yasin ve Barış kıyasıya yarışırken gergin anlar yaşadı. Birbirinin üzerine yürüyen iki yarışmacı sert şekilde itiş kakış yaşadı.

TV8 ekranlarında merakla izlenen Survivor 2020 yarışma proğramına Barış ve Yasin’in kavgası damga vurdu. Acun Ilıcalı iki yarışmacının cezasını açıkladı. Yasin ve Barış’ın yaşadığı  kavganın  cezası belli  oldu.

Acun Ilıcalı 21 Nisan akşamı yapılan ada konseyinde Barış ve Yasin’in cezasının  takımın kazanacağı 3 ödülden mahrum kalacaklarını açıkladı.

Acun Ilıcalı Survivor Ersin Korkut’a kötü haberi veremedi !

Survivor 2020 yarışmasında yarışan Ersin Korkut’u izleyiciler yakından takip ediyor. Ersin Korkut’un çok sevdiği köpeği Mess maalesef öldü. Acun Ilıcalı haberi vermek istedi ama söyleyemedi. Her fırsatta köpeği Mess’i ne kadar çok sevdiğini söylüyordu. Ersin Korkut en son iletişim ödülünde köpeği Mess’i görmüştü ve çok mutlu olduğunu söylemişti.

Acun Ilıcalı kötü haberi vermeye çalıştı fakat söyleyemedi. Korkut köpeğim 12 yaşında ama bence o benim kadar yaşar. Çok mutluyuz onunla, sadık bir dostum o benim sözlerini söyleyince Ilıcalı sözlerini yuttu ve haberi veremedi.

 

Survivor’da yeni yarışmacılar: Yasin Obuz ve Cemal Can Canseven

Acun Ilıcalı survivor 2020 yarışmacılarını yavaş yavaş açıklıyor.16 Şubat akşamı TV 8 ekranlarında sizlerle buluşacak olan survivor 2020 sürpriz simlerle  gelmeye devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın paylaştığı sürpriz iki isim daha belli oldu. Masterchef yarışmasıyla tanınan eğlenceli yarışmacı  Yasin Obuz ve  Sosyal medya fenomeni Cemal Can Canseven yeni yarışmacılar oldu.

Survivor 2020 16 şubat 2020’de TV8 ekranlarında sizlerle buluşacak. Survivor 2020’nin ilk yarışmacıları  Ersin Korkut, Tayfun Erdoğan, Uğur Pektaş ve Bursaspor’un eski futbolcusu Sercan Yıldırım ‘dan sonra yeni isimler Masterchef yarışmacısı  Yasin Obuz ve sosyal medya fenomeni Cemal Can Canseven  oldu.

Survivor 2020’nin başlangıç tarihi ve daha önce açıklanan yarışmacılar için aşağıdaki haberlerimize göz atmayı unutmayın.

Survivor’da sürpriz bir isim daha belli oldu

Survivor’n ilk isimleri belli oldu. Survivor 2020 ne zaman başlıyor?

 

Masterchef yarışmacısı Yasin Obuz

Sosyal medya fenomeni Cemal Can Canseven

Survivor’de sürpriz bir isim daha belli oldu

Tv 8’in izlenme rekorları kıran yarışma programı survivor 2020 için yeni isimler belli oluyor. Acun Ilıcalı futbolcu Sercan Yıldırım’ın survivor 2020’de yarışacağını sosyal medya hesabından duyurdu.

16 Şubat’ta izleyicilerle buluşacak olan survivor 2020’nin ilk yarışmacıları Ersin Korkut, Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan ve Uğur Pektaş olmuştu ardından belirlenen yeni isim ise Bursaspor’un eski yıldız futbolcusu futbolcusu Sercan Yıldırım olduğu açıklandı. İzlenme rekorları kıran yarışma programı survivor seyirciler tarafından yeni sezonunda neler olacağı merakla bekleniyor.

Acun Ilıcalı sosyal medyadan “Bursaspor’da forma giymiş olan yıldız futbolcu Sercan Yıldırım survivor 2020 kadrosunda yer alacak , kendisine gönülden başarılar diliyorum..” diye belirtti.

Ünlülerin deprem sonrası destek mesajları

Elazığ Sivricede dün akşam 20.55’te meydana gelen  6.6 büyüklüğündeki deprem sonrası ünlüler destek mesajı gönderdi. Ünlüler sosyal medyadan paylaşım yaparak desteklerini belirtti.

Tarkan

Elazığ’da olan ve başka kentlerimizde de hissedilen depremden dolayı vatandaşlarımıza çok geçmiş olsun.daha fazla acı haber almadan atlatmamızı umuyorum. Dualarımız milletimizle, Ülkemle.

Kıvanç Tatlıtuğ

Büyük geçmiş olsun Elazığ. Kayıplarımız için baş sağlığı, yaralılara acil şifalar, geride kalanlara sabır diliyorum. Mucize kurtuluşlar içim dualarımız sizinle.

Acun Ilıcalı

Elazığ’ın sivrice ilçesinde meydana gelen ve çevre illerde hissedilen depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar dilerim…

Doğa Rutkay

Can kaybı sayısı git gide artıyor sabah olana dek her saniye artacak üzüntüsünden gözümü kırpmadım bile… Ne acı bir durumun içindeyiz.

Mustafa Sandal

Yürekler burkuldu. Elazığ için dualarımı. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet ailelerine sabır diliyorum.”

Murat Boz

Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen depremde yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.

 

 

 

ACUN ILICA’DAN ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA AÇIKLAMASI

Acun Ilıcalı FOX’ta yayınlanan “Zuhal Topal’la Sofrada” Proğramının TV8’de yayınlanan “yemekteyiz” programından çalıntı olduğunu iddia ederek mahkemeye başvurmuştu.

Sosyal Medya üzerinden duyuru yapan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı Fox’un formatını TV8’de yayınlanan yemekteyizden çalıp Zuhal Topal’la sofrada adıyla ekrana gelen programın yayınının durdurulmasını istemişti.

Açılan davanın reddedildiği iddialarını Acun Ilıcalı yalanladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Ilıcalı, “Zuhal Topalla Sofrada” “Programına karşı açtığımız dava reddedildi haberleri gerçek dışıdır. Dava süreci devam etmektedir. kamuoyuna saygıyla duyururuz.” ifadelerini kullandı.