Etiket arşivi: benzin fiyatları

Araç sahiplerini sevindiren indirim açıklaması: Benzin ve otogazda flaş indirim

Araç sahiplerini sevindiren açıklama PÜİS’ten geldi. Yapılan son dakika açıklamasında benzin ve otogazda indirim yapılacağı belirtildi.

Petrol Üreticileri ve İşverenleri Sendikasının (PÜİS) sosyal medya hesabı üzerinden konu ile ilgili yaptığı açıklamasında beklenen indirim ile ilgili şu ifadelere yer verildi:

“Rafineri çıkış fiyatlarında değişiklik beklendiği için 03 Mayıs 2017 tarihinden geçerli olmak üzere benzin grubunda 11 kuruş Oto gazda 10 kuruş indirim beklenmektedir. Motorin grubunda ise 02 Mayıs 2017 tarihinde fiyat değişikliği beklenmemektedir.”

5haber.com  | Ankara

PÜİS’ten Son Dakika Açıklaması: Otogaz’a İndirim Geliyor

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası tarafındna yapılan son dakika açıklamasına göre otogazda indirim yapılacağı belirtildi.

PÜİS’ün sosyal medya hesabı üzerinden konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Rafineri çıkış fiyatlarında değişiklik beklendiği için, motorin grubunda 02 Mart 2017 tarihinden geçerli olmak üzere pompa satış fiyatlarında 7 kuruş indirim beklenmektedir. 01 Mart 2017 02 Mart 2017 tarihlerinde benzin grubunda ise fiyat değişikliği beklenmemektedir.”

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, kamu haberlerinden, sıcak gelişmelerden, ekonomi haberlerinden, gelişmelerden ve daha fazlasından haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  |  Ankara

Son Dakika!! Motorine Gece Yarısından İtibaren Zam Geliyor

Yapılan son dakika açıklamasına göre bugün gece yarısından sonra motorine zam gelmesi beklendiği belirtildi. İşte yapılan açıklama ve motorine bu geceden itibaren gelmesi beklenen zam miktarı.

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) tarafından, sosyal medya platformu Twitter hesabından motorinin litre fiyatına 12 kuruş zam beklendiğini duyurdu. Zam, gece yarısından itibaren geçerli olacak.

Zam sonrasında motorinin litre fiyatı İstanbul’da 4.37 liradan 4.49 liraya, Ankara’da 4.43 liradan 4.55 liraya yükselecek. Geçen hafta benzinin litre fiyatına 10 kuruş zam yapılmış, motorin değişmemişti.

Gündem haberlerinden, ekonomi haberlerinden, son dakika haberlerinden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara
DHA